Wpis z mikrobloga

W swojej najsłynniejszej książce ponad 300 skopiowanych fragmentów, a pomimo tego wciąż ma stado wyznawców. Jedno Sumlińskiemu trzeba przyznać, wie jak na swoich czytelnkach robić siano i wie jak kręcić bata tak żeby ci wciąż skakali wokół niego. Normalny pisarz musi zainwetsować sporo środków w promocję swojej książki. W przypadku Sumlińskiego wystarczy że rzuci hasło typu "układ", "spisek"i banda pożytecznych idiotów robi mu reklamę za darmo. Co lepsze, to nie dzieje się po raz pierwszy. To już któryś raz z rzędu obserwujemy dokładnie ten sam schemat i jak widać wciąż działa.

#neuropa #bekazprawakow #ksiazki #literatura #polska #gorzkiezale #oswiadczenie #konfederacja #4konserwy
saakaszi - W swojej najsłynniejszej książce ponad 300 skopiowanych fragmentów, a pomi...

źródło: comment_etgeg33xy5fjE3QLMpDPyOlUIhHfkxju.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Aganiok__ Ktoś skopiował, nigdy bym niczego nie wrzucił na fb co wprost linkuje do moich wpisów na wykopie, ale byli już tacy (σ ͜ʖσ) naukowcy...
  • Odpowiedz
@saakaszi: Po najnowszym odcinku Ricka i Morty'ego śmiem uwierzyć, że kryminały też mają od #!$%@? sztampowych rozwiązań, które nie są nawet kopiowane, co po prostu są częścią gatunku (nie czytam beletrystyki od lat więc nie wiem). Niemniej jeżeli ma tam 300 takich samych fragmentów to faktycznie keksimus maksimus XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@saakaszi: Na prawakach najlepiej się zarabia, bo to naiwni debile. Te wszystkie Surge i Red is Bad, gadżety z Korwinem, to gówno Sumlińskiego, żebranie Michalkiewicza... Oni wiedzą jakimi dzbanami są ich wyznawcy i ich doją w opór.
  • Odpowiedz
@Nie_umre_za_ciebie: ewolucja wymyslila zycie, a jest na to taka szansa, ze dwa boeingi sie samo zloza na zlomowisku w jeden samolot czy jakos podobnie, wiec dwie takie same ksiazki tez sie moga napisac. Malpa przypadkowo klikajac w klawiature moze napisac powiesc szekspira( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@saakaszi: można wiedzieć z której książki Sumlińskiego jest ten fragment? Najpopularniejsza czyli o komorze? Można prosić o konkretne strony zarówno z Larsson i sumlińskiego, albo źródło żeby więcej o tym przeczytać, dzięki.
  • Odpowiedz
@bananabomb Jak sobie pomyślę o sobie gdy z wypiekami na twarzy czekałem na tę pozycję to nadal czuję zażenowanie. Nie zapomnę z jakim zapałem do niej usiadłem i cały czas miałem wrażenie, że już to kiedyś czytałem. Nie skojarzyłem wtedy której książki to był plagiat, ale to uczucie nie dające mi spokoju pamiętam do dziś. Zanim przeczytałem Sumlinskiego opowiadałem znajomym jaki to będzie sztos i wielka afera. Niektórzy do tej pory
  • Odpowiedz
@saakaszi: polaki czczą też księdza pedofila i znachora Jerzego Ziębę kiedyś max kolonko czy Cejrowskiego no to dlaczego by nie Jana Pawła Sumlińskiego? Polak to poważny człowiek nie to co angliki hiszpanie i francuzy niemcy
  • Odpowiedz