Wpis z mikrobloga

W swojej najsłynniejszej książce ponad 300 skopiowanych fragmentów, a pomimo tego wciąż ma stado wyznawców. Jedno Sumlińskiemu trzeba przyznać, wie jak na swoich czytelnkach robić siano i wie jak kręcić bata tak żeby ci wciąż skakali wokół niego. Normalny pisarz musi zainwetsować sporo środków w promocję swojej książki. W przypadku Sumlińskiego wystarczy że rzuci hasło typu "układ", "spisek"i banda pożytecznych idiotów robi mu reklamę za darmo. Co lepsze, to nie dzieje się po raz pierwszy. To już któryś raz z rzędu obserwujemy dokładnie ten sam schemat i jak widać wciąż działa.

#neuropa #bekazprawakow #ksiazki #literatura #polska #gorzkiezale #oswiadczenie #konfederacja #4konserwy
saakaszi - W swojej najsłynniejszej książce ponad 300 skopiowanych fragmentów, a pomi...

źródło: comment_etgeg33xy5fjE3QLMpDPyOlUIhHfkxju.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@saakaszi: cóż, w każdym języku występuję ograniczona liczba liter, które można ułożyć w ograniczoną liczbę wyrazów, a te w ograniczony sposób ustawić jeden po drugim. Nic dziwnego, że w końcu znalazły się dwie podobne książki. Też mi afera.
  • Odpowiedz
@saakaszi: jeśli nieskończona liczba małp będzie losowo napierdzielać w klawiatury, któraś w końcu napisze dzieło Szekspira. Wystarczy natomiast tylko jeden Sumliński aby powstało dzieło Larssona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sumliński > nieskończoność małp
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: nic nie miałem zamiaru podważyć, jak na szybko wpisałem w google o pozwach Sumlinskiego, nie wyskoczyły pozwy o np. zniesławienie, dlatego spytałem tutaj. Jesi ktoś napisałby bzdury o tobie, to zostawiłbym to po samym orzeczeniu o plagiacie? Ja nie, ale wyjaśnienie BezKrakaNiePograszMakaroniarzu do mnie trafia i o nim faktycznie nie pomyślałem. Tak jak pisałem, nic nie miałem zamiaru podważać, gardze Sumlinskim mocno za te akcje mireczku ale faktycznie moglem zostać
  • Odpowiedz