Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1201
Gadam właśnie z mamą o prezentach Mikołajkowych i przypomniała mi się pewna historia.
Gdy byłam mała to nie dojadalam kanapek w szkole. Czasami udało się nakarmić jakiegoś psiaka po drodze do domu a czasami trzeba było się jakoś pozbyć tych kanapek- wymyśliłam więc, że będę je chowała w domu do torebki do szafy XD

Nie pytajcie jak długo to zbierałam bo nie pamiętam ale przysięgam, że torebka była pełna a skoro była pełna to coś z tym trzeba było zrobić xD zamiast wyrzucić do kosza- mogłoby to wzbudzić podejrzenia rodziców, napisałam list do świętego Mikołaja żeby zabrał te kanapki z torebki XDD nie chciałam nawet słodyczy tylko żeby zabrał te kanapki bo strasznie śmierdziało w szafie a one były już zielone XD

Mikołaj oczywiście zabrał kanapki ale napisał mi w liście że to bardzo nieładnie xD

ech kochana Mama (ʘʘ)

#niewiemjaktootagowac #logikarozowychpaskow ? XD #dzieci i #heheszki ale nie żartuje xD
  • 53
@lugre Ja miałem plan żeby france Mikołaja autentycznie spotkać i zobaczyć na żywo w akcji. Porobiłem pułapek, narozciągałem sznurków z dzwoneczkami, jeden przywiazałem do dużego palca u nogi, inny trzymałem itp. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

W efekcie i tak padłem spać. Do dziś słyszę historie o tym jak ona wtedy musiała lawirować jak Tom Cruise w Mission Impossible xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@quisquis: no i przebiłeś moją skrytkę na kanapki xDD domyślam się że nuty zapachowe były podobne do tych z torebki xDD zapamiętam te skrytkę na przyszłość jakbym kiedyś miała dzieci xD
@lugre @quisquis to ja miałam wersję light, bo byłam szczęśliwą posiadaczką pokoju z balkonem i tam trzymałam swoje niedojedzone kanapki xD z tego co pamiętam to urósł ich niezły stos i też były zielone xD
@lugre Mój tato, jakieś 50 lat temu, pojechał na obóz harcerski. Mama zrobiła mu, na drogę, kanapki z dżemem truskawkowym. Po dwóch tygodniach tato przywiózł je spowrotem. Nie, że zapomniał czy coś. Po prostu nie wiedział, co z nimi zrobić. ¯_(ツ)_/¯
@cooles: W szafie śmierdziało jak się ja otwierało a ze lvl podstawówka juz był to mama tam nie zaglądała, potrafiłam się już ubierać sama ( ͡º ͜ʖ͡º)