Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1201
Gadam właśnie z mamą o prezentach Mikołajkowych i przypomniała mi się pewna historia.
Gdy byłam mała to nie dojadalam kanapek w szkole. Czasami udało się nakarmić jakiegoś psiaka po drodze do domu a czasami trzeba było się jakoś pozbyć tych kanapek- wymyśliłam więc, że będę je chowała w domu do torebki do szafy XD

Nie pytajcie jak długo to zbierałam bo nie pamiętam ale przysięgam, że torebka była pełna a skoro była pełna to coś z tym trzeba było zrobić xD zamiast wyrzucić do kosza- mogłoby to wzbudzić podejrzenia rodziców, napisałam list do świętego Mikołaja żeby zabrał te kanapki z torebki XDD nie chciałam nawet słodyczy tylko żeby zabrał te kanapki bo strasznie śmierdziało w szafie a one były już zielone XD

Mikołaj oczywiście zabrał kanapki ale napisał mi w liście że to bardzo nieładnie xD

ech kochana Mama (ʘʘ)

#niewiemjaktootagowac #logikarozowychpaskow ? XD #dzieci i #heheszki ale nie żartuje xD
  • 53
@lugre: ja te kanapki często trzymałem kilka dni aż matka będzie na nocnej zmianie, współczuję wszelkim zwierzętom jakie mogły próbować je zjeść xD
Dom na wsi, więc mogły to być nawet głodne psy
trzeba było się jakoś pozbyć tych kanapek- wymyśliłam więc


na pewno rozdawanie bezdomnym

że będę je chowała w domu do torebki do szafy


suny, jestem zawiedziony
@lugre: Moja matka - mistrz konspiracji - pojechała wiele lat temu do swoich wnuków [moich bratanków] na Mikołajki, wręczyć im paczki. Wtedy starszy miał może z 6 lat, a drugi był młodszy, ledwo kumaty.
Oczywiście zamierzała się przebrać w strój Mikołaja i wtedy im je wręczyć, no bo w końcu to od Mikołaja ma być, a matka jest z tych co to się przebiorą za wszystko, tylko po to aby kogoś
@wipok: przykro mi ale w mojej rodzinnej wsi nie ma bezdomnych xd ewentualnie trójka pijaczków pod sklepem xD

@Scooterek: mama się tak postarała i zaangażowała.. A dzieci jak to dzieci spostrzegawcze, w dodatku św. Mikołaj zawsze wzbudza duże zainteresowanie u takich bardziej kumatych dzieci które coś już mogą podejrzewać, a że babcie dobrze znali to od razu zczaił starszy xD
Mamę masz super skoro lubi tak rozweselać ((oo)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lugre: coooo xD nigdy bym nie wpadł na taki pomysł XD mi się tylko parę razy zdarzyło "zapomnieć" o kanapkach na początku podstawówki, po wakacjach jak zajrzałem do plecaka to nauczyłem się pamiętać xD