Wpis z mikrobloga

@Kamil654: ile jest osób zarabiających ponad 15 tys. zł miesięcznie, a ile jest samotnych matek?

Redakcja wPolityce podaje, że 3,47% pracujących (około 270 tysięcy osób) dostaje wynagrodzenia powyżej 14 tys. zł netto (czyli ponad 20 tys. zł brutto).

https://wpolityce.pl/polityka/277015-szokujaca-struktura-wynagrodzen-w-polsce

GUS z kolei podaje, że wg. spisu powszechnego z 2002 r. samotne matki z dziećmi do 24 r. ż. pozostającymi na utrzymaniu to 1072 tys. czyli ponad milion. Obecnie mówi się o
  • Odpowiedz
@tojestmultikonto: nie widzisz że jest to dobrowolna zbiórka? To może rozwiążemy wszystkie organizacje charytatywne bo imć tojestmultikonto się nie podoba że nie rozwiązują problemu w 100%.

Zresztą nie ludzmy się, 15k na czysto to jest kosmiczna flota i ludzie sami nie wiedzą co z tą kasą robić.
  • Odpowiedz
@Cepion chyba Cie #!$%@? z ta kosmiczna flota xD Dom w okolicy Warszawy kosztuje teraz 2 miliony, nawet jak z tych 15 odkladasz 10k miesiecznie (czli zyjesz tak jakbys zarabial 5k) to stac Cie na niego dopiero po 20 latach nie uwzgledniajac wzrostow cen nieruchomosci
  • Odpowiedz
Zresztą nie ludzmy się, 15k na czysto to jest kosmiczna flota i ludzie sami nie wiedzą co z tą kasą robić.


@Cepion: A gdzie się tyle pieniędzy zarabia w Polsce? Nie powiesz mi chyba, że na budowie. Mieszkanie w centrum dużego miasta lub jakiś domek, dojazdy do pracy (więc i dobry samochód), jakieś garnitury, jedzenie na mieście, bo przecież nie każdy ma czas gotować.

15k jesteś w stanie zarobić w Skandynawii
  • Odpowiedz
@tojestmultikonto: @FiranMercury: to jest fejk geniusze, razem nigdy o tym nie mówiło


@zapoznalem2: Nie wiem co to jest i nie śledzę aż tak tego co postuluje Razem. W każdym bądź razie sam pomysł jest nierealny więc nawet by mnie to nie zdziwiło gdyby ktoś spreparował ten postulat. Rozpatrywałem sens samej treści więc najprawdopodobniej masz rację. Razem jako najbardziej merytoryczna partia na polskiej scenie politycznej nie była by w stanie
  • Odpowiedz