Wpis z mikrobloga

@ovation zależy jak na to patrzeć, nie grzebiemy sobie po sms, wykopach i innych dziwnych tematach szukając dziury w całym, bardziej na zasadzie muszę cos na necie sprawdzić to biorę ten telefon co jest pod ręką i tyle
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@VoMax ja jestem za... Dlatego mam telefon na odcisk palca... Ale moja 2 połówka tego nie rozumie... I uważa,, że mam coś do ukrycia... I takie podejrzenia w sumie maja uzasadnienie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Himre mój przyjaciel nigdy nie zaglądał do telefonu żony... Okazało się że od 2 lat sypia z kolegą z pracy...

Takich historii słyszałem wiele... On jej ufal... A przez przypadek odczytał nieodpowiednia wiadomość na messengerze... Rozwód z jej winy a i tak starała się o alimenty dla siebie bo status materialny jej spadł...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@VoMax ja jestem za... Dlatego mam telefon na odcisk palca... Ale moja 2 połówka tego nie rozumie... I uważa,, że mam coś do ukrycia... I takie podejrzenia w sumie maja uzasadnienie.

@ovation: co tu rozumieć? Przecież jak to zdejmiesz to nie tylko ona ale ale każdy będzie miał dostęp. Teraz całe życie ma się w telefonie, m.in. dostępy do kont bankowych, wszelkie dane osobowe. Chce abyś podzielił się swoimi oszczędnościami z
  • Odpowiedz
@ovation: i co myślisz że jakby zaglądał do jej telefonu to by nie popuściła szpary innemu? Albo by w porę #!$%@?ł jej gonga żeby nie zrobiła nic złego? #!$%@? zawsze będzie #!$%@?ą. Zdrada to zawsze konsekwencja nieukładania się w związku (brak dopasowania w łóżku, brak pociągu, większy pociąg do innego gościa, kłótnie itd.) i kontrolą tego nie naprawisz.
  • Odpowiedz
Czy będąc w stałym związku, macie dostęp do swoich telefonów?


@ovation: mamy ale nie odczuwamy potrzeby grzebać sobie w telefonach
i tak żony telefon jest na moją firmę, więc technicznie mam dostęp do billingów itp :D
  • Odpowiedz
@ovation: Pierwsza rzecz jaką zrobiliśmy po kupnie nowych telefonów to dodaliśmy odciski drugiej osoby dla właśnie takiej wygody jak pisze @vector_cd2401 czyli jak trzeba użyć telefon jako narzędzie to przecież nie trzeba latać po całym domu i szukać swojego skoro drugi jest pod ręką. Nie boimy się „sprawdzania”. Jak byłam niepewną siebie i spragnioną atencji ze wszech stron małolatą w liceum to i szperalam i miałam wszystko ohaslowane jak tylko się
  • Odpowiedz
@ovation tak, ale my z czystego lenistwa ( ͡º ͜ʖ͡º) Często jak jedno z nas np. prowadzi auto albo siedzi w wannie czy gotuje i ma uciapane ręce to prosi drugą osobę żeby odblokować tel i costam pomóc. Przykład: prowadzę auto, telefon pipczy mi w torebce jak #!$%@?, więc proszę męża czy mógłby mi przeczytać smsa na głos; albo czy mógłby odebrać i powiedzieć, że oddzwonię za
  • Odpowiedz