Wpis z mikrobloga

Tak coś czułem, że w McDonaldsie w Indiach nie będzie wołowiny ani wieprzowiny, ale myślałem, że coś więcej wymyślą - jakieś MacMasala, czy coś. A tu taka lipa - to co widzicie to całe menu z jedzeniem (oprócz deserów).
Wziąłem 1+1 McVege i Colę za 89 rupii (4.8 zł). Kanapka tak niedobra, że pierwszy raz nie zjadłem czegoś do końca i wyrzuciłem. Sam 'burger' miał warzywa, ale głównie to panierka. Sos to jakiś tani tłuszcz bez smaku.
Gdzieś mi po drodze jeszcze jakaś reklama burgera z serem paneer mignęła, może w innych miejscach mają. Ale już nie będę próbował.

#indie #mcdonalds #fastfood #jemprzeciez <- mój tag o Azji
Pobierz kotbehemoth - Tak coś czułem, że w McDonaldsie w Indiach nie będzie wołowiny ani wiep...
źródło: comment_YLBAzxf9YtypVfxWKQWI37TsTTdWPqMo.jpg
  • 10
@kotbehemoth: kiedyś były tam jakieś mc Maharaja czy coś. widzę, że słabo teraz. generalnie McDonald's to chyba warto tylko w przypadku problemów żołądkowych, bo żarcie w Indiach jest niesamowite.
@muguet no tak, chociaż lubię zwykle w różnych krajach chyba choć raz odwiedzić McDonalda żeby zobaczyć co mają lojalnego. W Azji czasem są niezłe perełki. W Australii mieli pysznego burgera z lokalnej wołowiny itd. Tu się zawiodłem.