Wpis z mikrobloga

Ehh przyszło i na mnie, mieszkamy razem od pół roku, jesteśmy ze sobą 1,5 roku. Ostatnio dowiedziałem się że ma romans z kolegą z pracy, najgorsze w tym wszystkim jest to, że była to ostatnia osoba na świecie którą mógłbym podejrzeć o coś takiego, bo zawsze twardo mówiliśmy o tym jakim zdrada jest świństwem. #!$%@?, szukam nowego mieszkania, zostawiam to wszystko w #!$%@?. Smutek, żal i pogarda, że zamiast rostać się i robić hulaj dusza, to musiała iść z jakimś śmieciem do łóżka. #!$%@?ć to.

#zwiazki #zdrada #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 46
@DigitalStarGirl @BillyGugu @BalonowaSuka @AryanWonderBoi - Ona popełniła złą karmę, a ja spaliłem jakąś swoją złą. Teraz czas robić byznes, stanąć na nogi i mieć totalnie wysrane, niestety potrzeba czasu, żeby przestać czuć, człowiek nie papier toaletowy.

@eligiusz_niewiadomski - jak dajesz od siebie za dużo, bo po prostu jesteś dobry, to przestają doceniać co mają :)

Dzieki Mirasy za wsparcie!
@RectorOrbis: może po prostu był ciekawszy, szukaj winy w sobie, nawet wtedy kiedy chodzi o takie zranienie drugiej osoby jak zdrada. Kiedyś się #!$%@?łem na kobiety że kobiety źle reagowały na prowadzenie w tańcu, obroty itp. a potem zrozumiałem że to ja po prostu kiepsko tańczę. Teraz wyszedłem na #wygryw i dbam o swój rozwój więc to ja kieruję swoją rzeczywistością, z kobietami i ze wszystkim innym