Wpis z mikrobloga

Ehh przyszło i na mnie, mieszkamy razem od pół roku, jesteśmy ze sobą 1,5 roku. Ostatnio dowiedziałem się że ma romans z kolegą z pracy, najgorsze w tym wszystkim jest to, że była to ostatnia osoba na świecie którą mógłbym podejrzeć o coś takiego, bo zawsze twardo mówiliśmy o tym jakim zdrada jest świństwem. C--j, szukam nowego mieszkania, zostawiam to wszystko w p---u. Smutek, żal i pogarda, że zamiast rostać się i robić hulaj dusza, to musiała iść z jakimś śmieciem do łóżka. J---ć to.

#zwiazki #zdrada #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RectorOrbis: bardzo dojrzałe o tym piszesz. Przykro mi że coś takiego Cię spotkało.
Pamiętaj że to tylko jedna osoba a ludzi jest na świecie bardzo dużo. Są różni.
Nie pozwól żeby ona odebrała Ci możliwość zaufania innym. Ale z drugiej strony odpowiedz sobie co przyciągnęło Cię do osoby która tak Cię traktowała. Powodzenia!
  • Odpowiedz
Nie ma lepszego uczucia, kiedy po jakimś czasie babka zdaje sobie sprawę co straciła i męczy cię o powrót, bo zobaczyła, że układasz sobie życie z inną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RectorOrbis: może po prostu był ciekawszy, szukaj winy w sobie, nawet wtedy kiedy chodzi o takie zranienie drugiej osoby jak zdrada. Kiedyś się w--------m na kobiety że kobiety źle reagowały na prowadzenie w tańcu, obroty itp. a potem zrozumiałem że to ja po prostu kiepsko tańczę. Teraz wyszedłem na #wygryw i dbam o swój rozwój więc to ja kieruję swoją rzeczywistością, z kobietami i ze wszystkim innym
  • Odpowiedz
@Stratocaster00: Dorośnij chłopie, co ma zainteresowanie innymi do zdrady? Rozwiązanie jest proste, rozstajesz się i robisz co chcesz. Największą głupotą jest obwinianie siebie że ktoś zdradził, musisz mieć niskie poczucie własnej wartości żeby w to wierzyć.
  • Odpowiedz