Wpis z mikrobloga

Ta cała inba w Koninie nasuwa mi pewną refleksję. W Polsce na każdym etapie edukacji powinny być zajęcia na temat tego, jak się zachowywać w kontakcie ze służbami mundurowymi ze szczególnym naciskiem na to, co się może stać, gdy nie zastosujesz się do poleceń służb, a zwłaszcza policji. Powinni wiedzieć co się stanie, gdy uderzą policjanta, strażaka czy nauczyciela - również funkcjonariusz publiczny. Powinni tez wiedzieć, ze policja ma prawdziwą b--ń, która może zabić.

#oswiadczenie #konin #aferawkoninie #policja #ratownictwo #ratownikmedyczny #strazpozarna
pogop - Ta cała inba w Koninie nasuwa mi pewną refleksję. W Polsce na każdym etapie e...

źródło: comment_o2fSzqj2R0IPKbouT3p3y6bKUy2SXS6A.jpg

Pobierz
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pogop: POLICJA NIE MOŻE STRZELAĆ DO UCIEKAJĄCYCH OSÓB. Więc takie lekcje nic by nie dały. To policja zadziałała tutaj nie zgodnie z prawem. Mam nadzieje że gliniarza zamkną za zabójstwo.


@azz5: Po pierwsze moze, a po drugie uciekal tylem trzymajac nozyczki w lapie? Ciekawostka
  • Odpowiedz
@porannewyciepsa w Stanach jak ktoś zaatakuje policjanta i ci go postrzela to go ratują, zakładają uściski, wzywają karetkę więc czemu u nas miałoby być inaczej?


@Rolnikt: Nie robi sie tego w pojedynke, a nawet we dwojke czy trojke tez czasami sie tego nie robi jesli jest minimalna szansa zagrozenia (bo np pacjent moze udawac)
  • Odpowiedz
@loczyn wiem, oglądam PoliceActivity i tam jest często pokazane i mi tego tłumaczyć nie musisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie zastanawiam się że ludzie piszą tutaj że policjant winny, powinni zamknąć go za morderstwo a jednocześnie potrafią pisać że jest za wiele niewiadomych ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Kilka słów więcej na temat tego konkretnego zdarzenia, ale generalnie nie mówię o konkrecie, tylko ogólnie, by już żaden koleś nie spieprzał przed policją, gdy ma tego nie robić.
pogop - Kilka słów więcej na temat tego konkretnego zdarzenia, ale generalnie nie mów...
  • Odpowiedz
@pogop: Może coś w tym jest, kiedyś zostałem wysłany na ścianę, bo podczas spisywania trzymałem ręce w kieszeni. W momencie kiedy dwóch spisujących nie miało z tym problemu, to nagle musiał napatoczyć się trzeci, któremu ci dwaj nie mogli nic powiedzieć jak zaczął szaleć.
  • Odpowiedz
@pogop: To powinno być na PO (teraz pewnie jakiś inny przedmiot). Razem z pierwszą pomocą, itd. Powinni dawać jakieś podstawy wiedzy o świecie, prawie, itd.
  • Odpowiedz
Czy naprawdę trzeba w szkole edukować żeby młodzież wiedziała, co się może stać jak zaatakujesz uzbrojonego funkcjonariusza policji na służbie? No bez jaj.
  • Odpowiedz
@dgjkasgr8yl3q bagieta zrobił filmik bp go ludzie prosili.a swój kanał i nie chce pewnie go stracić. Mówi tak by nie podpasc kolegom z pracy i chronić swojego kolegę nawet gdy tamten mógł zareagować inaczej. A czy mógł lub nie to chyba sie nie dowiemy bo nie ma nagrania.
  • Odpowiedz
@Dumdeedum dostał od frontu? A skąd wiesz ze dostał a może dostał w plecy a ze nie było świadków i kula przeszła na wylot. Nie a świadków nagrania z kamer to można mówić co się chce. Policja będzie bronić swojego. Jeżeli tamten uciekał to jak to się stało ze dostał kulkę z przodu? Kto ucieka by potem stanąć twarzą w twarz do policjanta i grozić mu nożyczkami. Czemu dostał w klatkę
  • Odpowiedz
@pogop: serio, trzeba az edukowac, normalny czlowiek poslucha mundurowego, patus i tak nie zrozumie, dziwi mnie reakcja jego patusowych ziomkow, chyba sie wsciekli bo im dilera sprzatneli, za rzucanie kamieniami w posterunek i policjantow powinni tam puscic serie z AK47 na ostudzenie emocji, skoro policjant ci mowi stac, to masz k---a stac i sie sluchac, a nie s--------c i jeszcze wymachiwac ostrymi narzedziami, albo ruszac na policjanta a potem zdziwko
  • Odpowiedz