Wpis z mikrobloga

Mireczki z #tibia mam pytanie? Która z postaci jest najbardziej zależne od golda? Mam RP na 130 EK na 99 I ED na 85. Oczywiste jest ze im wyższy poziom tym mniejsze zapotrzebowanie na golf bo zmiany èq są wolniejsze. Ale jeżeli miał bym wybrać profesje która jest przyjemna do gry jeżeli mamy masę golda to wywalenia to na jaka byście stawiali i dlaczego?
  • 11
@Iperyt: Gdzie napisane, że expi w TH? Zreszta na tym lvlu th to raczej śmieszne bicie niż poważny exp.

@Obstrukcja: Jak masz kupe kasy i chcesz szybko expic to tylko ED/MS. Szczególnie fajny jest ed bo dość szybko można nawet na duo z ekiem latac i oprócz fajnego expa i kasy bedzie nawet zabawa. Na poczatku nie zarobisz zbyt dużo na expach ale im wyższy lvl tym bedziesz też profilować.
@Obstrukcja: Mi się najprzyjemniej grało i gra Druidem. Na początku trzeba trochę kaski zainwestować, ale później (250+ ) jesteś na profit na większości miejscówek. :)
@Iperyt: nigdzie nie napisalem, ze th, a skoro gosc zadal takie pytanie to raczej tez pytal o gre solo. W Th raczej niezaleznie od profy wychodzi sie na swoje
@Lasic: i no nie zebym sie czepial, ale no słowa "robisz to źle" od gościa, który chwile temu w innym temacie pisał, że rp skilluje melee w takim samym tempie co knight, to nie brzmią zbyt przekonująco ;)
nigdzie nie napisalem, ze th, a skoro gosc zadal takie pytanie to raczej tez pytal o gre solo. W Th raczej niezaleznie od profy wychodzi sie na swoje


@bart0sz: Napisałeś "tempie" a ja przeczytałem "teamie". Przepraszam za zamieszanie xD