Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam jakiegoś ekonomicznego kompakta do jazdy głównie po mieście. Interesuje mnie auto typu astra h, focus mk2 czy corolla e12, benzynka a najlepiej benzyna+lpg w cenie do 12-13k. Niestety u mnie na podlasiu słabo z autami, mały wybór i wyższe ceny. W poprzedni weekend oglądaliśmy ze znajomym mechanikiem ze 3-4 samochody i jedynie asterka była warta uwagi, ale niestety bez klimy. Myśle, żeby pojechac gdzieś na Warszawe i okolice. Warto zajrzeć do komisu w piasecznie AAAauto? Widziałem pare opinii, niestety głównie negatywne pod względem wyceny auta, jednak może ktoś z was tam kupował ? A może jest osoba z #bialystok i okolice która przymierza się do sprzedaży jakiegoś kompakcika?

#motoryzacja #samochody #szukamauta #podlasie #aaaauto
  • 10
@milek347: Jeśli ford to zerknij na auto hobby. Z gwarancją większość, może nie idealne, sprawdzać trzeba ale trupów jak w przypadku komisów tam nie ma. Dobrze bo nie trzeba robić km po Polsce. W innych salonach sprzedaży też mają komisy bo biorą w rozlicsenie ale różnie z jakością.
Spróbuj ogarnąć takie firmy co handluja samochodami po wypożyczeniu/ w banku, tak kupiłem corolle e15 z 2012 za 40koła, po jakimś kierowniku z Paribas Bank(bo jeszcze kontury naklejki banku miał jak kupowałem) co z 5 razy wyjechał nią do niemiec do szefostwa widocznie czy cos. Samochody mają raport z niezależnej firmy także raczej pewne. Ja po swój jezdziłem do wawy na ursusie takie place z samochodami stoją i łazisz i wybierasz.