Wpis z mikrobloga

@sing
Masz na audiofanatyk dobrze opisane je. Są jeszcze 1600 które są nieco lepsze od 1280 t i pasują na biurko bardziej ze względu na kształt
  • Odpowiedz
@sing w Kazdym razie ja niedawno stalem pod podobnym wyzwaniem, przy czym na komputerze glownie uzywam sluchawek no i skonczylo sie tak, ze chcialem tez puszczac sobie muzyke bez komputera. Ostatecznie

Kupilem amplituner + kolumny (quadral Merin mk2) za 500 razem (jedno i drugie uzywane) - komputer podlaczony optycznym, do tego za 100 dostawka bluetooth zamowiona zeby czasem puscic cos np. z telefonu z aptx HD

wiec mam za 600 mocne audio
  • Odpowiedz
@Norskee: teraz na biurku mam Genius SP-HF1800A i zaczynam słyszeć lekkie dudnienie. Planuję je zamienić na jakieś mniejsze kolumny 2.0, a Geniusy może wstawię pod telewizor? Jeszcze nie wiem.

Szczerze mówiąc to bez odsłuchu nie chcę ryzykować z 20-letnimi monitorami. Poza tym nie umiem takiego sprzętu naprawiać.
  • Odpowiedz
@renifrey: czyli Edifier R1600Tiii to dokładnie to samo co R1700BT, tylko że bez bluetootha?

Trochę inna z bt jest podobno mocniej basowe, a bez podobno jest w sam raz wyważony dźwięk, sam zamierzam je kupić
  • Odpowiedz