Wpis z mikrobloga

Ten wpis bedzie o LGBT.

Wiem, ze #wroclaw cywilizuje, wiec zakladam, ze nowo przybyli studenci i emigranci zarobkowi z mniejszych osrodkow miejskich (i wiejskich), w ktorych to kwestie seksualnosci wciaz wzbudzaja niepotrzebne emocje, sa juz przyzwyczajeni, ze na rowni dziela wspolma przestrzen z mniejszosciami seksualnymi.

Nie chce, zeby ten wpis wzbudzal niepotrzebne emocje, odniose sie tylko do kwestii, ktora niestety zawsze jest narzucana przez srodowiska konserwatywne - do seksu.

Jaka czesc waszego dnia, drodzy koledzy i kolezanki, tych 24h budujacych dobe, stanowi s--s? Pewnie czasami w niedziele, gdy macie duzo wolnego czasu, 1h, kiedy indziej, po pracy czesto kilka minut, a zdarza sie, ze i sekund. Coz, ludzka rzecz. Innym pytaniem jest oczywiscie forma waszej seksualnosci, ktora oczywiscie nie powinna mnie obchodzic, bo jak wiemy, jeden mezczyzna podnieca sie, gdy moze lizac swojej partnerce stopy, a inny lubi poczuc od dziewczyny trudy mijanego dnia w jej kroczu. Nasza seksualnosc jest kwestia prywatna i wara innym co i jak robimy w swoim lozku.

Wrocmy wiec do LGBT.

Ludzie o prawicowych pogladach na argument o swojej niecheci do mniejszosci seksualnych jak z armaty, podaja przyklady formy ich seksualnosci. Wiadomo, facet z facetem, dziewczyna z dziewczyna - s--s analny, penetracja oralna, pocieranie, faktycznie, zgroza! Aktywnosc seksualna eykraczajaca calkowicie poza spektrum zachowan rozumnych heteroseksualostow! Bo jak mozna uprawiac s--s analny, tfu! Lizanie stop czy wachanie anusa zony jest przeciez normalne i akceptowane!

Na poczatku pytalem o czas, jaki poswiecacie na s--s. Pare minut, godzina, raz na 3 dni itp.
Kochani moi! Zrozumcie, ze identycznie sytuacja wyglada u ludzi LGBT! Poza seksem, czasami kilkuminutowym, ludzie ci spedzaja swoj wolny czas identycznie jak wy:
- wstac niewyspanym do roboty
- po pracy zrobic zakupy
- wrocic z bolaca glowa do domu i zaczac robic obiad
- po obiedzie sprzeczka, ze talerze nie wstawione do zlewu
- wspolne ogladanie TV
- prysznic, ksiazka, sen

Zacznijcie myslec o ludziach #lgbt bez niepotrzebnego emocjonowania sie ICH seksualnoscia, zacznijcie o nich myslec jak o waszych znajomych, ktorzy zyja w 90% tak jak wy, strzelajac fochy, wzruszajac sie na filmach i ekscytujac grami na Playstation.

Badzmy tolerancyjni!

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wpis ten zamiescilem z tagiem #wroclaw ale bedac uniwersalnym, powinienem przywolac kolegow z #warszawa #krakow #gdansk #poznan #lodz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jud-Suss: Ciekawe czy nowoprzybyli są też przyzwyczajeni, że żyjąc w dużym mieście trzeba dzielić przestrzeń też z takimi idiotami jak ty. Usuń konto.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Jud-Suss: cóż. Sztuczny twór szerzący mowę nienawiści i powodujący spory i destrukcję społeczną czyli LGBT nie ma nic wspólnego z tolerancją dla osób o odmiennej orientacji orientacji. Mi osobiście takie osoby zupełnie nie przeszkadzają, i nie widzę na codzień żeby komukolwiek to przeszkadzało. W przeciwieństwie do LGBT i dzbanów wyłażących na ulicę i organizujących pseudo demonstracje, albo tej bandzie trolii z wykopu. Elo.
  • Odpowiedz
@Jud-Suss: bez niepotrzebnego emocjonowania sie ICH seksualnoscia Ja się nie emocjonuje. Mnie ta ICH seksualność w ogóle nie interesuje. Ale jak ktoś co jakiś czas coraz bardziej natrętnie mi ją chce na siłę przedstawić i jacy to nie są fajni, to się zwyczajnie wku...
Btw. To musi być troll xD
  • Odpowiedz
Ale jak ktoś co jakiś czas coraz bardziej natrętnie mi ją chce na siłę przedstawić


@masterraziel: niby kiedy? kiedy mowa jest o np. związkach partnerskich to nie ma to przecież nie są to zachowania seksualne.
  • Odpowiedz
nie widzę na codzień żeby komukolwiek to przeszkadzało


@vin42:
między innymi dlatego około miesiąc temu w okolicach rynku pobito parę nastolatków, którzy po prostu sobie stali i prowokowali napastnika istnieniem.

Między innymi dlatego banda prawaków co chwilę publikuje swoje obrzydliwe fantazje na
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
nie widzę na codzień żeby komukolwiek to przeszkadzało


@vin42:

między innymi dlatego około miesiąc temu w okolicach rynku pobito parę nastolatków, którzy po prostu sobie stali i prowokowali napastnika istnieniem.


Między innymi dlatego banda prawaków co chwilę publikuje swoje obrzydliwe fantazje na
  • Odpowiedz