Wpis z mikrobloga

a jeżeli nawet nie dopuszczają do siebie możliwości, że mają zaburzenia albo że specjalista może im pomóc, albo nawet nie zdają sobie realnie sprawy z możliwości udania się do takowego, to też jest to ich wina?


@tak_ze_ten: to niech się gonią. Co, teraz społeczeństwo ma głaskać po głowach typów produkujących tony gówna, bo myślą, że potrafią zrozumieć cały świat, a nie ogarniają własnych założeń?

Tak czy siak trzeba wyrazić sprzeciw ich
Dokładnie, #!$%@? tam z badaniami naukowymi!


@Jestembogaty: przecież przegrywy te wszystkie badania hiperbolizują.

Usłyszą, że STATYSTYCZNIE kobiety częściej wybierają bogatych, to krzyczą, że "HURR DURR WSZYSTKIE KOBIETY TO K@#WY!!!!".

Usłyszą, że STATYSTYCZNIE kobiety częściej wybierają wyższych, to krzyczą, że "HURR DURR JAK NIE MASZ WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU, TO NIGDY NIE PORUCHASZ!!!!".

Jakby mieli takie zaburzenia na punkcie astronomii, jakie mają na punkcie kobiet, to po usłyszeniu, że Ziemia nie
@Lucider5:

na czym polega ta toksycznosc, może ktoś mi wyjaśnić?


Toksyczność przegrywów polega na:

- wyzwiskach

- tworzeniu chorych i kłamliwych teorii przypisujących bardzo negatywne cechy innym, najczęściej kobietom

- atakowaniu innych za to, że nie robią tego co chcą przegrywy

- wytykaniu innym wszystkich wad przy jednoczesnym ignorowaniu własnych.

- wmawianiu wszystkim antykonstruktywnych teorii i ogólnym byciu wampirami emocjonalnymi

To tak z grubsza.
@Strzelec_Kurpiowski wyzwiska lecą też z ust różowych w kierunku przegrywow. Do tego dochodzi pogarda że względu na to, że jeszcze nie zamoczyli. Jeżeli przegrywy są faktycznie przegrywami i nie mają kontaktu z różowymi w prawdziwym życiu, to jedyne gdzie mają z nimi kontakt to wykop. A jak na wykopie każda pluje na nich jadem i wyzywa od nieudaczników, bo nie zamoczyli, to chyba normalne, że przegrywy też będą reagować tak samo i
@Lucider5: jestem dziewczyną i serio żałosne jest pogardzanie facetami za to, że jeszcze się nie ruchali. Jeśli już piętnować to prędzej #!$%@? i tych, którzy nabijają sobie licznik i jeszcze się tym szczycą bo hehe zamek i klucz hehe. wykopki spod tagu #przegryw sami dorabiają sobie chorą ideologię do tego jak funkcjonuje świat i często logiczne argumenty do nich nie trafiają, bo mają syndrom ofiary
wyzwiska lecą też z ust różowych w kierunku przegrywow


@Lucider5:

Po pierwsze, jest ich zdecydowanie mniej.

Po drugie, nie dziwię się im, że to robią po tylu atakach.

Ile można słuchać tych ataków?

Do tego dochodzi pogarda że względu na to, że jeszcze nie zamoczyli.


Pogarda w 99% (albo i więcej) ze strony rówieśników płci męskiej. Jeszcze nigdy na żywo nie słyszałem, żeby jakakolwiek dziewczyna powiedziała tekst "Haha, to ty jeszcze
@Strzelec_Kurpiowski oczywiście że napisanie że każda to przesada. Robię to samo co ty, to ty wrzuciłeś mema wg którego KAŻDY przegryw jest toksyczny. Skoro normalni ludzie generalizują i piszą tak o przegrywach, to przegrywy będą też generalizować i pisać tak samo o kobietach, że każda się puszcza itp.To nie ja pierwszy zacząłem generalizować
wyzwiska lecą też z ust różowych w kierunku przegrywow. Do tego dochodzi pogarda że względu na to, że jeszcze nie zamoczyli. Jeżeli przegrywy są faktycznie przegrywami i nie mają kontaktu z różowymi w prawdziwym życiu, to jedyne gdzie mają z nimi kontakt to wykop. A jak na wykopie każda pluje na nich jadem i wyzywa od nieudaczników, bo nie zamoczyli, to chyba normalne, że przegrywy też będą reagować tak samo i będą