Wpis z mikrobloga

Taki typowo żeński wzorzec przegrywy mają...


@DeadIy: czy ja wiem czy żeński? Po prostu wzorzec zrzucania odpowiedzialności za swoje życie na innych.

To raczej nie jest kwestia płci, tylko tego, czy człowiek poczuwa się do odpowiedzialności za siebie, czy nie.

Przegrywom po prostu jest wygodniej zwalić wszystko na czynniki zewnętrzne, takie jak miejsce zamieszkania, rodzice, majętność rodziców, kobiety, społeczeństwo itd.
polecam zbanować ich tag. To taki śmietnik, że i tak nic nie tracisz. Dawniej jeszcze mnie śmieszyło ich użalanie się nad sobą, ale teraz już mnie to nudzi. Non-stop to samo.


@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: mnie to wciąż śmieszy XD

Przecież to bardzo śmieszne, że typki zamiast napisać "jestem sfrustrowany brakiem seksu" piszą pseudonaukowe wywody na kilka stron o tym, czemu kobiety są złe i czemu nie warto dbać o swoje życie ( ͡
ej no, ale jeśli to są "zaburzeńcy", no to bycie takowym mocno ogranicza wolność działania czy wyboru, czy po prostu myślenia. śmiane się z ludzi zaburzonych jawi mi się zresztą jako trochę dziwne :p


@tak_ze_ten: posiadanie zaburzeń nie usprawiedliwia bycia toksycznym dla innych. Jeśli mają zaburzenia, to niech idą do psychiatry i się zaczną leczyć, a nie układają teorie o skali kosmologicznej, do tego, że nie uprawiają seksu, choć chcą to
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Strzelec_Kurpiowski: a jeżeli nawet nie dopuszczają do siebie możliwości, że mają zaburzenia albo że specjalista może im pomóc, albo nawet nie zdają sobie realnie sprawy z możliwości udania się do takowego, to też jest to ich wina? zasadniczo nie wierzę w wolną wolę wcale i dlatego ciężko mi się dyskutuje na takie tematy, ale zdaje mi się, że to już byłoby postulowanie jakiejś woli absolutnie wolnej u każdego człowieka, a przecież