Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ech, rodzice mi powiedzieli ze wspomoga mnie finansowo przy kupnie mieszkania jesli bede miec dziewczyne i razem z nia kupie cos wiekszego xD. Po prawdzie mam swoje oszczednosci (40k) i stac mnie na wklad wlasny i zeby wziac kredyt samemu, no ale mam dzianych rodzicow i jednak liczylem ze mi troche doloza, bo tak od zawsze mowili, ale przyszlo co do czego i musze ogarniac sobie sam. No nic taki krotki wpis jako #zalesie xD

#przegryw #kredyt #mieszkania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 19
@Szpajdermen: Nikogo do tego nie namawiam, na początku zaznaczyłam, że to strata czasu i niepotrzebne pajacowanie ale nie dziwiłabym się gdyby tak zrobił bo skoro pomoc rodziców jest tak warunkowa i interesowna to znaczy, że jest jedynie próbą pokazania przewagi jaką dają im pieniądze i wymuszenia na kimś czegoś dla własnej zachcianki a w takiej sytuacji OP nie jest zobowiązany do uczciwości skoro jego rodzice tak się nie zachowują
@Mathas: Jak masz większy wkład własny, to nie musisz mieć kredytu na 20 lat. Natomiast jak masz minimalny i bierzesz takie zobowiązanie na 20 lat to rzeczywiście jest szaleństwo.