Wpis z mikrobloga

Już kisnę na myśl o przyszłorocznym weselu mojej siostry. Wesele na 200 osób, rodzice jednej i drugiej strony rzucają każde po 30k motzno na ten spęd, nazjeżdża się na nasze Podlasie ludzi z całej Polski, a tu STARSZY brat panny młodej sam. Już w domu mam ciśnięcie "przyjdź z kimś":

- Ale nie mam obecnie dziewczyny
- Hurr durr, no to co, przecież możesz zaprosić jakąś koleżankę.
- Nie mam koleżanek, bo nie przyjaźnię się z dziewczynami, gdyż to uwłacza męskiemu honorowi, bycie we friendzonie...
- Znalazł się mądrala
- ... a nawet gdybym miał koleżankę to absurd przychodzić z nią na taką imprezę, gdy nie jest moją dziewczyną. Po co, żeby udawać, że kogoś mam? Żeby udowodnić, że nie jestem taką #!$%@?ą, że nikt nie chce ze mną przyjść?
- Masz sobie znaleźć kogoś i zaprosić.
- A jak nie to co? Mam nie przyjść na wesele siostry? I w ogóle po co mi osoba towarzysząca.
- A z kim będziesz tańczył?!
- Nie będę tańczył bo nie lubię i nie potrafię.
- Co ludzie powiedzą!
- Gówno mnie to obchodzi xD
- Taki ładny chłopak i sobie nie znajdzie?
- A gdzie mam szukać? Na ulicy mam pytać? W pracy, gdzie wszystkie są starsze ode mnie i mężate?
- 30 lat i nie ma z kim przyjść na wesele! Ty już o swoim ślubie dawno powinieneś myśleć!

I tak w nieskończoność. Ciśnie mnie matka, bo ojciec ma na to #!$%@? i ma z tego bekę podobnie jak ja. Aż się nie mogę doczekać, jak będę mógł takie rozmowy uskuteczniać całe wesele, chociaż i tak nie przekonam tych ludzi, że zachowują się jak idioci, wymagając ode mnie, żebym na siłę znalazł sobie partnerkę na pokaz. Bo i po co mi ona? Żeby ją zabawiać przez 10 godzin? Zresztą i tak nie znajdę, bo jestem nieśmiałym 6/10 z ledwie 182 cm wzrostu i 4k na rękę, z samochodem za 15k, więc nie spełniam standardów #p0lka a z grubą lochą nie pójdę.

#przegryw #zalesie
  • 55
@niekibicujepilkarzom: współczuje, strasznie #!$%@? mentalność u śledzików ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale czego się spodziewasz? Ja też jestem ze wschodu, ale Podlasia Południowego, ale takich wsiokowych przekonań nie mamy. Nie bez kozery mówimy na wszystkich z białostockiego per śledzie, co ich niemiłosiernie #!$%@? xDD

#!$%@? to, idź na wesele. To Twoja siostra i jej dzień, dla niej liczy się, że jej rodzina będzie w tym dniu. Ojciec
@NukeOps: Dzięki za mądre słowa, no ojciec właśnie z południowego, spod Białej Podlaskiej xD Próbowałem, ale nie spełniam wymogów ładnych p0lek i trafiałem na brzydkie i wyjątkowo głupie p0lki. Trochę jeszcze próbowałem na badoo/tinder ale dałem sobie spokój, bo to przechodziło pojęcie, z kim tam się ma do czynienia.