Wpis z mikrobloga

@Mazowia: Kur * a jakie prawdziwe. Dziś szukałem filmików tutorialowych o VMware i wszędzie sami hindusi. Znam świetnie angielski, ale ten ich akcent jest tak wkur * iający i trudny do zrozumienia, że od razu wyłączam filmik.
  • Odpowiedz
@Goronco O jakichkolwiek. Jeśli chcesz za darmo i w miarę dobrze poprowadzony tutorial na YT np.,, to te Hinduskie kanały wiodą prym w niektórych dziedzinach. Jak to się mówi złej baletnicy przeszkadza coś tam coś tam. Ja osobiście nie mam z tym problemu, ba nawet czasem lepiej się to ogląda, bo oni starają się jasno i konkretnie wytłumaczyć dane zagadnienie a amerykance to p-------ą całe opowiadanie, z którego rzadko coś wynika.
  • Odpowiedz
@Mazowia: oglądałem kiedyś jakiś tutorial z c#, hindus oczywiscie z silnym akcentem. Nawet się nie zorientowałem kiedy przestał mówić po angielsku - gdzieś w połowie filmu zaczął po prostu swoim językiem gadać
  • Odpowiedz
a potem sie okazuje ze to jedyny tutorial i wracasz do niego i tak


@daczka92: Po czym okazuje się, że pajeet cannot into English i p------i zupełnie o czym innym niż w tytule.
  • Odpowiedz
mnie zastanawia do czego wy te tutoriale potrzebujecie, zawsze jak mam jakis problem i nie moge go samemu rozwiazac, to znajduje jakies rozwiazanie na jakims forum
  • Odpowiedz
@norbert-gie No tu bym polemizował trochę. Zależy kto pisze taki tutorial. Osobiście nie znoszę Amerykańców, bo do jednej konfiguracji dorabiają cała historię, chociaż to też nie jest reguła.
  • Odpowiedz
@norbert-gie Wybacz, nie zwróciłem uwagi na to. Działam bardziej w infrastrukturze/sieciach, aczkolwiek podczas nauki programowania w szkole również korzystałem z tutoriali utworzonych przez osoby z Indii i nic złego nie mogę powiedzieć na ich temat, ale to były podstawowe zagadnienia. Jak to wygląda na bardziej zaawansowanych poziomach nie jestem w stanie określić.
  • Odpowiedz
@Mazowia: k---a, przypomniało mi się jak pisałem pracę inżynierską na temat stworzenia swojego własnego falownika wektorowego na podstawie procesora sygnałowego dsPic i programie MplPlab, to tylko Hindusi i o dziwo! Kilka hiszpańskojęzycznych tutoriali, prawdopodobnie z Meksyku. No k---a, weź tu coś zrozum co oni mówią... I na dodatek jakoś filmików też powalała, ciężko coś było rozczytać.
Kiedyś mieszkałem w akademiku z Chińczykiem, który mówił po polsku o niebo lepiej niż
  • Odpowiedz
@Mazowia: nauczcie się czytać dokumentację bootcampowcy


@Optional: polowe starego samochodu naprawilem w domu dzięki tutkom po hindusku. juz przestańcie robić sobie monopol na wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz