Kibole wparowali na mecz dzieci. 10-latek ma złamaną rękę

Skandaliczne sceny na sobotnim meczu juniorów rocznika 2011 B--ń Radom - Radomiak. Na stadion wtargnęli pseudokibice i doszło do bójki. Najbardziej ucierpiał 10-letni chłopiec kibicujący Radomiakowi. Ma złamaną rękę. Policja zabezpiecza nagrania i szuka sprawców.

- #
- #
- #
- #
- #
- 148
- Odpowiedz





Komentarze (148)
najlepsze
źródło: 0419c02fbd89e022bfcaff39c661cbac4b4d898e75f76a877252967c7a13ac15
Pobierzźródło: 614419417_1375186524619849_6510234830269919253_n
Pobierz- Nie zawsze wychodziłem z nich (walk – red.) zwycięsko, (...) ale lubiłem aktywność sportową. Lubię dalej, cały czas trenuję - dodał Karol Nawrocki
btw. Mafia 90' to tez byly takie RobinHoody zabieraly szlachetnie bogatym dla biednych, czyli dla samych siebie. Chlipp wzruszajace..
@lobo: Przecież ustawki to castingi do grup przestępczych.
@Commodore_64: Przypominam, że według niektórych oni mają bronić Polaków przed imigrantami XD
@jegertilbake: ... i obrabiać sklepy
Wyobrażasz sobie żeby jakiś typ co się napi##$la po lasach miał zostać prezydentem?!
źródło: 1000036562
Pobierz@kinlej: "mojego"
to się postaraj żeby tak nie było
I tak tylko w 30 dali radę 10-latkowi. Odważni ci kibole.
- Ej, Mati, damy radę w trzydziestu pobić 10-tetnie dziecko?
- Trochę się cykam...