Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko189
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

660

Kibole wparowali na mecz dzieci. 10-latek ma złamaną rękę

Kibole wparowali na mecz dzieci. 10-latek ma złamaną rękę

Skandaliczne sceny na sobotnim meczu juniorów rocznika 2011 B--ń Radom - Radomiak. Na stadion wtargnęli pseudokibice i doszło do bójki. Najbardziej ucierpiał 10-letni chłopiec kibicujący Radomiakowi. Ma złamaną rękę. Policja zabezpiecza nagrania i szuka sprawców.

motvik
motvik
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 02.06.2026, 09:16:52
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
  • #
    patologia
  • #
    sport
  • #
    polska
  • 148
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (148)

najlepsze

spere
spere
02.06.2026, 09:23:47 via Wykop
  • 335
Moi koledzy
spere - Moi koledzy

źródło: 0419c02fbd89e022bfcaff39c661cbac4b4d898e75f76a877252967c7a13ac15

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MrCreosote
MrCreosote
02.06.2026, 10:33:10 via Wykop
  • 149
@spere:
MrCreosote - @spere:

źródło: 614419417_1375186524619849_6510234830269919253_n

Pobierz
  • Odpowiedz
KurnikoweKuriozum
KurnikoweKuriozum
02.06.2026, 11:46:38 via Wykop
  • 106
@spere: Nawrocki skwitował to, mówiąc: "w różnych modułach, zawsze sportowych, szlachetnych walk występowałem". (...no co ty Karol xd)

- Nie zawsze wychodziłem z nich (walk – red.) zwycięsko, (...) ale lubiłem aktywność sportową. Lubię dalej, cały czas trenuję - dodał Karol Nawrocki

btw. Mafia 90' to tez byly takie RobinHoody zabieraly szlachetnie bogatym dla biednych, czyli dla samych siebie. Chlipp wzruszajace..
  • Odpowiedz
armiakrolewska
armiakrolewska
02.06.2026, 11:15:30 via Android
  • 276
Ale to trzeba być niudacznikiem aby wbigac na boisko gdzie grają dzieci xD
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

lobo
lobo
02.06.2026, 12:58:26 via Wykop
  • 236
@armiakrolewska: aby być kibolem to albo trzeba być przygłupem, albo przestępcą albo obie rzeczy naraz, nie ma innej opcji.
  • Odpowiedz
kubus_parchatek
kubus_parchatek
kubus_parchatek
02.06.2026, 14:43:29 via Wykop
  • 38
aby być kibolem to albo trzeba być przygłupem, albo przestępcą albo obie rzeczy naraz, nie ma innej opcji.


@lobo: Przecież ustawki to castingi do grup przestępczych.
  • Odpowiedz
Commodore_64
Commodore_64
02.06.2026, 10:51:04 via Wykop
  • 144
Ciekawe, co czuli przerywając mecz? Ja spaliłbym się ze wstydu wybiegając w kominiarce między dzieciaki. XD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LegendarnyOdkurzacz
LegendarnyOdkurzacz
02.06.2026, 13:42:20 via Wykop
  • 95
@Commodore_64: Myślami już był w łóżku ze swoim "kolegą"
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
02.06.2026, 15:33:04 via Wykop
  • 27
Ciekawe, co czuli przerywając mecz? Ja spaliłbym się ze wstydu wybiegając w kominiarce między dzieciaki. XD


@Commodore_64: Przypominam, że według niektórych oni mają bronić Polaków przed imigrantami XD
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
02.06.2026, 13:58:48 via Wykop
  • 128
Trochę szacunku do kiboli, gdy napadnie nas wróg oni pierwsi będą wkładać sobie race do d--y i łamać ręce polskim dzieciom
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kubus_parchatek
kubus_parchatek
kubus_parchatek
02.06.2026, 14:44:36 via Wykop
  • 28
Trochę szacunku do kiboli, gdy napadnie nas wróg oni pierwsi będą wkładać sobie race do d--y i łamać ręce polskim dzieciom


@jegertilbake: ... i obrabiać sklepy
  • Odpowiedz
zbigniew0
zbigniew0
zbigniew0
02.06.2026, 22:34:56 via Wykop
  • 9
@BlogoslawionyTwarozyc: bez przesady, żaden kibol nie zostanie prezydentem prawie 40-milionowrgo kraju.
Wyobrażasz sobie żeby jakiś typ co się napi##$la po lasach miał zostać prezydentem?!
  • Odpowiedz
RomanKarburator
RomanKarburator
02.06.2026, 09:24:43 via Wykop
  • 84
te prawilne, charakterne dobre chłopaki to te co potrafią złamać rękę dziecku i grzecznie spowiadać się naczelnikowi by dostać mniejszy wyrok
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BlogoslawionyTwarozyc
BlogoslawionyTwarozyc
02.06.2026, 17:40:26 via Wykop
  • 10
@RomanKarburator: JP100%! Braci się nie traci! Cały nasz chuligański trud dla ciebie kochana ojczyzno! Mariusz, najpierw ty mi wsadzisz, a później ja tobie, ok? No homo!
  • Odpowiedz
ggs-hg
ggs-hg
03.06.2026, 10:56:22 via Wykop
  • 1
@stefan-burczymucha234: Ale wybiegli na murawę podczas meczu dzieciaków i rozubę. Jaki był tego cel i sens? Sprowokował ich 10 latek w barwach klubowych?
  • Odpowiedz
motvik
motvik
Autor
02.06.2026, 10:08:54 via Wykop
  • 60
motvik

źródło: 1000036562

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kinlej
kinlej
kinlej
02.06.2026, 11:06:12 via Wykop
  • 20
@motvik: dla tego kraju nie ma ratunku
  • Odpowiedz
toki_rodrigo
toki_rodrigo
toki_rodrigo
02.06.2026, 19:51:40 via Wykop
  • 1
dla tego kraju nie ma ratunku


@kinlej: "mojego"
to się postaraj żeby tak nie było
  • Odpowiedz
MrCreosote
MrCreosote
02.06.2026, 10:30:41 via Wykop
  • 55
od 20 do 30 zamaskowanych osób ubranych w barwy Broni Radom

I tak tylko w 30 dali radę 10-latkowi. Odważni ci kibole.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ggs-hg
ggs-hg
03.06.2026, 10:56:36 via Wykop
  • 1
@MrCreosote: Ja bym się cykał
  • Odpowiedz
MrCreosote
MrCreosote
03.06.2026, 12:18:00 via Wykop
  • 1
@ggs-hg:
- Ej, Mati, damy radę w trzydziestu pobić 10-tetnie dziecko?
- Trochę się cykam...
  • Odpowiedz
slapdash
slapdash
02.06.2026, 10:56:21 via Wykop
  • 35
Dzikie bydło
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BlogoslawionyTwarozyc
BlogoslawionyTwarozyc
02.06.2026, 17:41:22 via Wykop
  • 6
@slapdash: prawdziwi patrioci, sól tej ziemi! Nie to co te zwierzęta ze wschodu... (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • Odpowiedz
BlogoslawionyTwarozyc
BlogoslawionyTwarozyc
03.06.2026, 06:19:52 via Wykop
  • 4
@GULO666: pojedyncze przypadki zdjęć ze swastykami nie sprawiają, że cała organizacja to zbieranina debili. Do tego wojna pokazuje, że narwani idioci giną zazwyczaj szybko.
  • Odpowiedz
Kulfonix
Kulfonix
02.06.2026, 14:35:07 via iOS
  • 29
Wszyscy kibole to są tak tępe jednostki, takie uber debile, że ich to się powinno pałować dla zasady, serio. Ich tępe łby już się i tak niczego nie nauczą, typu „Po co ci głowa? Jem niom”. Takich idiotów powinno się zamykać z dala od normalnego, zdrowego społeczeństwa, najlepiej w kamieniołomach co by tymi pustymi łbami mogli się wykazać przy produkcji kruszywa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cvb34443
cvb34443
cvb34443
03.06.2026, 07:45:10 via Wykop
  • 2
@Kulfonix: do dołu z wapnem najlepiej, c--j z nimi
  • Odpowiedz
Cozwykopem
Cozwykopem
Cozwykopem
03.06.2026, 12:54:41 via Wykop
  • 1
@Kulfonix: muszę niestety potwierdzić, pracowałam w transporcie i moim kierowcą był właśnie taki kibel co lubił chodzić na ustawki i ścigać się w nocy.
  • Odpowiedz
Naczelny_Przegryw_Polski
Naczelny_Przegryw_Polski
02.06.2026, 14:35:10 via Wykop
  • 20
jak można zrobić komuś krzywdę za jakiś klubik, a tym bardziej tak gówniany? Te kluby mają swoich kibiców głęboko w dupie, a oni by w ogień za nimi skoczyli.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mbt_Grt
Mbt_Grt
03.06.2026, 05:23:42 via Wykop
  • 3
@Naczelny_Przegryw_Polski: I to nie zawsze bo jak się coś jaśnie panom kibolom nie podoba to mogą mieć ochotę i piłkarzy bić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
DigitalStarGirl
DigitalStarGirl
03.06.2026, 13:01:51 via Wykop
  • 1
@Naczelny_Przegryw_Polski: gwarantuje ci, że ci kibole nawet nazwisk rozgrywających nie znają swojej drużyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3050
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2437
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2025
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1790
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
1794
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #przestepczosc
  • #policja
  • #polska
  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #morderstwo
  • #kryminalistyka
  • #warszawa
  • #afera
  • #usa
  • #patologiazmiasta
  • #heheszki
  • #zabojstwo
  • #bezpieczenstwo

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking