Wpis z mikrobloga

Zajrzałem na tag co tam słychać u ulanegomarka... no i trzymajcie mnie bo ugotuje tego świniaka @iMarek22 żywcem

Co ty sobie myślałeś że sadło samo z ciebie wyjdzie bo założyłeś taga? Cardio samo się zrobi bo przecież masz taga i jakieś foto trzeba podesłać? A jak masz ochotę to i bigmaca zjesz bo i tak nikt nie zobaczy?
A może jeszcze zignoruj taga i przyzwyczaj się do bebzona, bo w sumie nie jest tak źle?

** *JEB Z LIŚCIA NA ODMUŁKĘ*

ponad 150 osób które obserwują tag patrzy razem z tobą jak to sadło rozlewa się od jednej do drugiej krawędzi monitora, skończ z teorią o diecie i treningu i wyjazd na trening. Plany i rozpiskę cardio zrobisz sobie już na miejscu, zapytasz się grzecznie miejscowego opiekuna/trenera

myślisz ze tak o w 150 odpuścimy i każdy rozejdzie się w swoją stronę? niestety grubasie ale trafiłeś na chuliganów odchudzania, a przynajmniej jednego pato-kołcza który będzie ci się śnic po nocach i w święta wyskoczy z paszczy karpia

za każdego obserwującego robisz codziennie rano przysiad z pajacykiem, mogą być serie 3x po 50, wieczorem walisz dla każdego po brzuszku seria 5x30, potem 3x 5 min skakanki, za każdy cheat meal wrzucasz tu zdjęcie bebzona na nowy tag #bebzonmarka

masz 24h albo jadę po ciebie i będziemy razem przez 30 dni wpi
*** ryż z kaszą jaglaną popijając wodą

#ulanymarek #motywacja #patomotywacja
  • 9
@Osalinho: jem chyba okej, waga 99(wtedy jak wrzucałem te zdjecie i mówiłem, ze 99 to informowałem ze lekka depresja i jadłem wtedy batonika dziennie i to tyle i sie odbiła waga XD) A licząc od samego poczatku to jest git bo w spodnie w które ledwo wchodziłem teraz są na mnie idealne i nawet lekko za duze XD
@iMarek22: Na siłownię nie chodzę bo jestem zmęczony? Trzymaj mnie #!$%@?. Stan obok i przeczytaj co napisałeś. Musisz dać więcej od sobie jeśli chcesz osiągnąć więcej niż inni.
@iMarek22: stary, ogólnie lepiej się streszczaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyglądam podobnie do ciebie. Możliwe, że jestem wyższy bo cycki mi tak nie wiszą i lepiej tłuszcz się rozkłada ale nadal waże o jakieś 10-20kg za dużo. Dodałem twój wpis do ulubionych (wara mi go skasować teraz) i rzuciłem sobie wyzwanie, może tobie też po części. Że szybciej zrobię formę niż ty. Jestem leniwy, rzuciłem studia, mam
Pobierz
źródło: comment_uHLaFTEaqNVhNFQuXK2hJO4m8ZIdO5c1.jpg