Wpis z mikrobloga

podloga to plyta albo wylewka na styropianie odcieta tez izolacja pozioma, to na jaka cholere klasc pape na podlodze w srodku pod sciany dzialowe ?


@dzazzio:

po pierwsze zdecyduj się czy to na zdjęciu to jest płyta czy wylewka bo to dwie różne sprawy

po drugie czemu ze ściany wystaje papa? bo to się coś nie zgadza, masz na dwóch poziomach papę?

po trzecie papę lub cokolwiek innego (nawet kawałek grubej
Szaraban - > podloga to plyta albo wylewka na styropianie odcieta tez izolacja poziom...

źródło: comment_5Yc8B3MVxo76nmsJYtOZ5d9v0K3WZcfA.jpg

Pobierz
@Szaraban: sprawdzilem, tak daja faktycznie obecnie, kiedys nie dawali, to z kategorii moze pomoc a na pewno nie zaszkodzi.

a odnosnie łaczenia dzialowek pod sufit, a jak masz tynk na dzialowce to on jest przeciez polaczony z tynkiem sufitowym, i gdyby co kolwiek tutaj pracowalo to mialbys w tym miejscu pekniecie.
@Szaraban: A wiec tam. Do na płycie fundamentowej jak to zaznaczyłem na początku tagiem. Pod ściany nośne dałem izolacje ale tak w sumie bez przekonania no ale dałem. To na czym muruje to nie wylewka tylko płyta - beton b25. Nie widze żadnego sensownego i logicznego powodu by dawać pod działowe izolacji.

Jak mawia klasyk, jeden rabin powie ze tak, drugi powie ze nie.
@bunkrowniema: ziomus wszystko jest co druga
dzazzio - @Szaraban: A wiec tam. Do na płycie fundamentowej jak to zaznaczyłem na poc...

źródło: comment_Xcxy3UeMaH1IhJqPtjIZOKBFpGSR9RC6.jpg

Pobierz
Pod ściany nośne dałem izolacje ale tak w sumie bez przekonania no ale dałem. To na czym muruje to nie wylewka tylko płyta - beton b25. Nie widze żadnego sensownego i logicznego powodu by dawać pod działowe izolacji.


@dzazzio: masz płytę grzejną czy tylko nośną? Jeśli grzejną i już nie będzie styropianu i wylewki to rozumiem brak papy ale jeśli to jest tylko nośna to jak dla mnie jest błąd w