Wpis z mikrobloga

Nie wiem kto podjął decyzję o izolacji Konfederacji w sejmie, widać, jest ponadpartyjna. Wiem tylko, że to się zemści, tak jak działania TVP, gdy Konfederacja wygrała w ostatnich dniach, dzięki głupim decyzjom i "reklamie". Za każdym razem, gdy TVP "przepraszał" Konfederację, lawinowo rosła liczba wyszukiwań w Google. Tym razem będzie podobnie, ludzie będą szukać, drążyć, sprawdzać co to jest ta Konfederacja. Tym razem, prawo wymaga pokazywania tych posłów przez media. Ba! Media skuszone zyskiem, same pokazują Konfederatów niemal codziennie. Serial polityka-konfederacja, musi przynosić bowiem niezłą oglądalność i zyski z reklam. Korwin, Braun, Bosak, ta trójca zwiększa klikalność lepiej niż cała opozycja razem wzięta. Ważne by mówili, codziennie mówili, a ludzie sami wydrążą prawdę. Dochodzi jeszcze subwencja, 7 milionów złotych rocznie, wystarczy by zbudować struktury i kreatywne formy reklamy, a że Ci ludzie są nieszablonowi, te 7 milionów złotych może wystarczyć, by trwale zaskakiwać miliony Polaków.

Prognoza jest taka, jeśli oni zachowają to zabójcze tempo przez 4 lata, zdobędą 20-30%. To wszyscy antypisowcy muszą się bać, bo to PSL/KO stracą najwięcej. Wreszcie jest ktoś w sejmie, kto jedzie PiS jak po burej suce. PiS również się obawia, że stracili najtwardszy elektorat. Boją się, dlatego izolują ponad podziałami, ale to się zemści.

#polityka #konfederacja
Pobierz prohackuser - Nie wiem kto podjął decyzję o izolacji Konfederacji w sejmie, widać, je...
źródło: comment_GRpqw2qPndqR60ifllJItJPxosD8yZK8.jpg
  • 23
@lajsta77: nie ważne co mówi, ważne, że mówi i robi to często, głośno, kąsając przy tym PiS, czy wszystkie inne partie systemowe. Polacy będą drążyć, bo tych 11 posłów zmienia status quo, wywraca do góry nogami system.

Przypominam, że PiS w 2001 roku, bez żadnego zaplecza, zdobył najpierw 18 posłów jako nowy klub, później w wyborach zaledwie 9% (co prawda 44 posłów, ale nadal nic nie znaczyli). Co się stało 4
lepiej postępowość


@WilecSrylec: Oczywiście, ze lepiej. Nauka i technologia rozwija sie w zastraszajacym tempie, a my dalej mielibyśmy wyznawać wartosci ludzi sprzed 100-200 lat?

socjal


@WilecSrylec:Wiadomo, ze lepiej by bylo pracowac od 14 roku zycia, po 14 godzin w fabryce za 1$.

lgbt


@WilecSrylec: Nie wiem co złego jest w tym, że 2 dorosłych ludzi chce mieć możliwość zalegalizowania zwiazku nie robiąc przy tym nikomu krzywdy.

i uległość (
Oczywiście, ze lepiej. Nauka i technologia rozwija sie w zastraszajacym tempie, a my dalej mielibyśmy wyznawać wartosci ludzi sprzed 100-200 lat?


@kezioezio: nie myl postępu z postępowością

Wiadomo, ze lepiej by bylo pracowac od 14 roku zycia, po 14 godzin w fabryce za 1$.


@kezioezio: jasne, lepiej hodować nierobów i promować lenistwo. Tfu prawacka praca

Nie wiem co złego jest w tym, że 2 dorosłych ludzi chce mieć możliwość zalegalizowania
nie myl postępu z postępowością


@WilecSrylec: Postępowy -> "Będący zwolennikiem postępu" za sjp.

jasne, lepiej hodować nierobów i promować lenistwo. Tfu prawacka praca


@WilecSrylec: Jasne, lepiej biedować, a jak maszyna utnie ci rękę, przez brak zabezpieczeń (bo bhp jest lewackie), to umrzeć z głodu w ciągu miesiąca, bo renta też jest, tfu, lewacka.

jasne, nie ma ważniejszych problemów w tym kraju, wcale nie zdychamy od smogu, a państwo nie wyzyskuje
nie kłóć się z neuropiakami, będą lajkować się nawzajem aby wyglądało jakby wygrali dyskusję (oczywiście żaden lajk dla neuropiaka nie liczy się jako jeden)


@NijuGMD: Bo wcale to nie wykopki spod tagu #konfederacja spamują wypowiedziami Brauna i innych konfederackich szurów, i nie siedzą we własnym jerk circle, spuszczając się nad tym jak Braun "zaorał" swoim "Szczęść Boże" i zapytaniem czy Wrocław jest dalej polski, oraz tego jak bardzo są aktywni na
Ale przecież legalizacja małżeństw jednopłciowych to nie jest jakiś brexit, i nie wymaga lat przygotowań, można spokojnie walczyć se smogiem. Ale z tego co wiem, to w Polsce nie ma smogu.


@kezioezio: ale po co małżeństwa skoro rodzina jest głupia i prawacka?