Wpis z mikrobloga

Czy napisanie do ex która mnie zostawiła 9 miesięcy temu, a żadnego kontaktu nie mamy od 4 bo wszędzie mnie zablokowała (w sumie bez jakiegoś konkretnego powodu, po prostu powiedziała ze do mnie nie wroci i mnie zablokowała) to dobry pomysl? Strasznie za nią tęsknie i praktycznie o niej mysle 24/7 i nie umiem tego zmienić. Zdaje sobie sprawę ze ona na 100% tego nie rozpamiętuje ale to jest silniejsze ode mnie. Nie, nie znalazła nikogo i jest sama. Bolec nie był powodem zablokowania mnie :v
#zwiazki #feels
  • 46
@Sawoy: kilka rad od starszego mirka...
1) za każdym razem jak przyjdzie ci ochota do niej napisać/zadzwonić zwal sobie konia, jeżeli nie pomoże to 2 razy;
2) musisz ukierunkować WSZYSTKIE SWOJE SIŁY żeby jak najszybciej znaleźć sobie jakąś cipkę do ruchania, najlepiej słodką, uległą, uroczą, taką, której nie będziesz musiał codziennie imponować i dostarczać fali emocji żeby ją zadowolić. Nie ma skuteczniejszego lekarstwa na złamane serce niż nowa cipka- WIERZ MI.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sawoy: fantastyczny, proponuję od razu przyjąć postawę, że to ty jesteś za wszystko odpowiedzialny, najlepiej wejdź jej po prostu w dupe od lizania i płaszczenia się, byle tylko raczyła na Ciebie spojrzeć.