Wpis z mikrobloga

@DigitalStarGirl: ja kiedyś się zastanawiałam co może być ze mną nie tak, czy wyglądam jak juror w programie: I've got penis.
Kiedyś piszę z kolesiem, wydawał się dość normalny, tylko taki mało rozmowny, więc zaczęłam opisywać jakąś zabawną anegdotkę o dentyście żeby go rozbawić. Jestem w połowie historii i dostaje od niego zdjęcie w lustrze, a na sobie ma tylko bokserki i skarpetkę. Jedną skarpetkę. Tak sobie myślę, że
  • Odpowiedz
@DigitalStarGirl: Spermiarz level 1000. Tacy są chyba najgorsi, a na Wykopie mnóstwo tego się widzi. Jakakolwiek różowa wstawi swoje zdjęcie gdzie nie widać nawet jaką ma figurę a ci już hurr durr ruchanie xD Nie wspominając o tym jak jęczą że kobiety mają łatwiej, albo jakie są p0lki. Odnoszę wrażenie, że najwięcej w tym temacie udzielają się mirkowie, którzy kobietę widzieli bez ubrań jedynie w .jpg
  • Odpowiedz
@DigitalStarGirl: o ja #!$%@?, co innego na mirko, bo większość takie rzeczy pewnie pisze ironicznie, a nawet jeśli nie, to są tu anonimowi, ale #!$%@? pisać takie rzeczy pod własnym imieniem i nazwiskiem to XDDDD
  • Odpowiedz
@pani_koralgol:

dostaje od niego zdjęcie w lustrze, a na sobie ma tylko bokserki i skarpetkę. Jedną skarpetkę. Tak sobie myślę, że ciekawa jestem historii tego zdjęcia.

Zawsze lepiej niż w dwóch skarpetkach i zerze bokserek...
  • Odpowiedz