Wpis z mikrobloga

@DigitalStarGirl: ja kiedyś się zastanawiałam co może być ze mną nie tak, czy wyglądam jak juror w programie: I've got penis.
Kiedyś piszę z kolesiem, wydawał się dość normalny, tylko taki mało rozmowny, więc zaczęłam opisywać jakąś zabawną anegdotkę o dentyście żeby go rozbawić. Jestem w połowie historii i dostaje od niego zdjęcie w lustrze, a na sobie ma tylko bokserki i skarpetkę. Jedną skarpetkę. Tak sobie myślę, że ciekawa
@DigitalStarGirl: Spermiarz level 1000. Tacy są chyba najgorsi, a na Wykopie mnóstwo tego się widzi. Jakakolwiek różowa wstawi swoje zdjęcie gdzie nie widać nawet jaką ma figurę a ci już hurr durr ruchanie xD Nie wspominając o tym jak jęczą że kobiety mają łatwiej, albo jakie są p0lki. Odnoszę wrażenie, że najwięcej w tym temacie udzielają się mirkowie, którzy kobietę widzieli bez ubrań jedynie w .jpg
@DigitalStarGirl: o ja #!$%@?, co innego na mirko, bo większość takie rzeczy pewnie pisze ironicznie, a nawet jeśli nie, to są tu anonimowi, ale #!$%@? pisać takie rzeczy pod własnym imieniem i nazwiskiem to XDDDD
@DigitalStarGirl: cześć. Tak się tylko zastanawiam, czy piszą do Ciebie ludzie na fb w odpowiedzi na twój komentarz na fb? Czy jakoś wyszukują przez szukajkę?
Zrobiłem sobie zapasowe konto na fb do czytania treści, bo bany dostawałem i stworzyłem fejkowy profil Azjatki i nawet tam nie pisali do mnie, chyba tylko 1 lajk był od randoma i tyle.

Czy nie przeraża Ciebie taki nieskrępowany atak genitaliami? Że ktoś mógłby Ciebie w
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@last_of_us: kiedyś mi znajoma też opowiadała, że jacyś wypisują debile to ja pytam dlaczego nie zablokujesz? Odpowiedź mnie #!$%@?ła: bo nie chce żeby zrobiło im się przykro ¯\_(ツ)_/¯