Wpis z mikrobloga

Wczoraj w tym wpisie mówiłem, że kupiłem sobie w Indiach herbatę w ulicznym barze. Wiele osób zwróciło mi uwagę, że nie jest to rozsądne, bo mogę złapać jakaś chorobę.
Popytałem tutaj lokalnych ludzi jak ustrzec się przed chorobami w Indiach. Powiedziano mi, że jedynym pewnym sposobem jest kąpiel w Gangesie, która oczyści moje ciało oraz duszę i zbliży mnie do nirwany.
Dlatego dziś wybrałem się nad Ganges wziąć rytualną kąpiel. Na zdjęciu ja #!$%@?ący się do wody.

Wybaczcie że zdjęcie tylko nogi.

#podroze #podrozujzwykopem #indie #jemprzeciez <- mój tag o Azji
kotbehemoth - Wczoraj w tym wpisie mówiłem, że kupiłem sobie w Indiach herbatę w ulic...

źródło: comment_cqQzNf7rJaP7R7IJqKuTPsZWp3xjlGKj.jpg

Pobierz
  • 62
@kotbehemoth

Nie zrozum mnie źle, jestem twoim fanem ( ͡º ͜ʖ͡º) natomiast serio nie rozumiem jak ludzie dają jakieś religii nawet pośrednio prać sobie mózgi. Popytałeś ludzi dla których ta rzeka to świętość jak ustrzec się choroby i powiedzieli ci abyś #!$%@?ł się do największego ścieku na świecie a ty ku przygodzie posłusznie to zrobiłeś chociaż tyle się mówi aby te #!$%@? unikać. Ale po części rozumiem.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 74
@kotbehemoth: przecież to proste, wykapiesz się w tym i nie umrzesz to już nic ci nie zaszkodzi, a już na pewno nie jakaś śmieszna herbata - doznasz po drodze oczyszczenia ciała, które siła rzeczy doprowadzi do oczyszczenia duszy bo nie będziesz miał siły zupełnie na cokolwiek - więc będziesz miał czas na kontemplację i podróż w głąb swojego umysłu, by zadać sobie fundamentalne pytanie: "na #!$%@? ja się w ogóle tam