Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Krupier:


Nie wiem, po co wy macie te lusterka w samochodach, że wam się pojazdy z tyłu pojawiają w nich znikąd i od razu mrugając światłami. W 99% przypadków, wystarczy nie być drogową p---ą.

@Planeta_odebete2:

My lusterka mamy sprawne i dobrze oceniamy odległość. To nie moja wina, że ktoś z--------a grubo ponad limit i przez to doganiajac prawidłowo jadące pojazdy ma jeszcze do nich pretensje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adamszuba: A po co sie tak wleczesz? Znajac takich jak ty to pewnie nawet nie dociagasz do tej maksymalnej prędkosci. Nie dziwne, ze w-------z innych
@lastro:

Maksymalna prędkość nie oznacza, że masz obowiązek z taką jechać. Na autostradach w Polsce nie ma też minimalnej prędkości.
  • Odpowiedz
@adamszuba: Jeżdżę wysłużoną Corsą. Max 120 km/h, też wyprzedzam ciężarówki. Jak widzę takie BMW w oddali przed wyprzedzaniem to aż mi się oczy cieszą. Oni już wiedzą, że to będzie dla nich sromotny cios. Większość mi pokazuje pół swojego auta jak nie więcej w lewym lusterku. Tak żebym chociaż dostrzegł markę pojazdu. Jakby tylko mogli to by pasem zieleni wyprzedzili. Jazda takim słabym autem - osiołkiem i zamulaczem uspokaja. Serio
  • Odpowiedz
Maksymalna prędkość nie oznacza, że masz obowiązek z taką jechać. Na autostradach w Polsce nie ma też minimalnej prędkości.


@Krupier: No nie ma. Ale w ten sposob przeszkadzasz innym. Ten argument jest poroniony, tak mowią typowi służbiści. Ale to tak jakby poweidzieć "nie ma zakazu mlaskania i siorbania w restauracji, wiec mam do tego prawo"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@lastro: czym przeszkadzam? Niczym nie przeszkadzam, wyprzedzam zgodnie z przepisami.

To dopiero trzeba mieć tupet by łamać ograniczenia prędkości i jeszcze mieć pretensje do kogoś, kto jedzie przepisowo.
  • Odpowiedz
czym przeszkadzam? Niczym nie przeszkadzam, wyprzedzam zgodnie z przepisami.

To dopiero trzeba mieć tupet by łamać ograniczenia prędkości i jeszcze mieć pretensje do kogoś, kto jedzie przepisowo.


@Krupier: No nie wiem. W czymś przeszkadzasz skoro maja do ciebie prentensje. Zapewne ludzie muszą sie za tobą czołgać, gdy nie można wyprzedzić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lastro: "No nie wiem. W czymś przeszkadzasz skoro maja do ciebie prentensje. Zapewne ludzie muszą sie za tobą czołgać, gdy nie można wyprzedzić."

Mają pretensje bo nie mogą jechac dalej swoje 180km/h or sth. No, ale przykro mi, to nie jest moja wina. Skończę wyprzedzanie, zjadę i mogą sobie dalej jechać tyle ile chcą.

P.S. Z tego co obserwuje to tacy ludzie są strasznie przyklejeni do lewego pasa, prawy to
  • Odpowiedz
@adamszuba Po prostu jak widzisz, że lewym jedzie ktoś z większą prędkością od ciebie to mu się nie w---------j pod maskę tylko poczekaj, aż cię wyprzedzi i wtedy zacznij wyprzedzać tira swoim tempem. Chcesz zamulać = twoja sprawa, ale nie irytuj innych uczestników ruchu i nie powoduj nieubezpieczeństwa poprzez ładowanie się pod maskę.
  • Odpowiedz
@adamszuba: Polecam tempomat. Wbijasz na lewy i może ci trąbić, migać, pluć tam aż mu reflektory parą zajdą. A jak mi taki debil na zderzaku siedzi, to jeszcze na tempomacie oczko w dół, żeby mu gały krwią zaszły.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: "Po prostu jak widzisz, że lewym jedzie ktoś z większą prędkością od ciebie to mu się nie w---------j pod maskę tylko poczekaj, aż cię wyprzedzi i wtedy zacznij wyprzedzać tira swoim tempem."

Ale czy wy nie rozumiecie, że nikt tu nie mówi o wymuszaniu, ale o prawidłowym manewrze, który już jest wykonywany i w czasie niego jakiś pajac go dogania i zaczyna mieć pretensje?
  • Odpowiedz