Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 566
@darvd29: Jak ja tego #!$%@? nienawidzę. Jadę sobie z maksymalną dopuszczalną prędkością. Jadę zawsze prawym, na lewy zjeżdżam, kiedy wyprzedzam. No i zawsze jakiś debil w BMW musi się trafić. Prawie do bagażnika mi wjeżdża, mruga światłami, a lewy kierunkowskaz ma zawsze zepsuty, bo mu się mi wyłącza. Jak ja tego #!$%@? nienawidzę. Nie mogę sobie jechać spokojnie, swoim tempem, tylko albo lewym #!$%@?ć jak ci w beemkach, albo prawym
  • Odpowiedz
@adamszuba: ani Ty, ani to BMW, ani ten tir nie mogą jechać tak, jakbyście chcieli. Wystarczy nie ładować się beence pod koła i nikt Ci nie będzie siedział na zderzaku. Chyba ze jedziesz jak tirowcy +1km/h ale musisz wyprzedzać.
  • Odpowiedz
@adamszuba:
1. Dotknij stopą hamulca, na tyle słabo żeby nie zwolnić ale na tyle mocno żeby się zapaliły światła stopu
2. Jak nie zauważysz różnicy w odległości, zwolnij gwałtownie o 20-30 km/h i obserwuj co się dzieje z tyłu

To tak zwany sposób niemiecki na abstand. Uwaga, testowane na zwierzętach.
  • Odpowiedz
@darvd29: @adamszuba: Kiedyś myślałem sobie, że fajnie byłoby mieć coś w stylu lambo aventador do jazdy po polskich autostradach, bo polacka robaczo-chłopska mentalność implikuje agresję wobec słabszych i uległość wobec silnych (no a na drodze o tej sile świadczy niby auto). Ale widziałem ostatnio Aventadora na autostradzie jadącego ~140km/h i na zderzaku siedziało mu stare X5 błyskające światełkami, więc moja hipoteza się nie sprawdziła ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@SzalonyMiodozer Bo inne auta mogą jechać szybciej niz tiry i te tiry blokują im ruch. A auto osobowe jadące 140 jedzie z maksymalną prędkością jaką cokolwiek ma prawo się poruszać po autostradzie. Więc seba w e46 zasuwający 170 powinien się nauczyć do czego służy prędkościomierz.
  • Odpowiedz