Wpis z mikrobloga

@anonymous_derp: przeczytałam i nie mam odpowiedzi dalej, mierzyles ile masz ketonow, glukozy?

Nie rozumiem tego co robisz, organizm potrzebuje źródła energii czyli albo tłuszczów albo węgli. Białko może być przerobione w glukoze ale to jest dawanie niepotrzebnej roboty organizmowi, tak na logikę.

Wytlumacz mi logicznie jaka jest wg Ciebie przewaga diety wysokobialkowej nad standardowym Carnivorem ( wyjściowe makra 1 gram białka na 1 gram tluszczu).

Ja na carnii czuje się najlepiej
przeczytałam i nie mam odpowiedzi dalej, mierzyles ile masz ketonow, glukozy?


Na pewno przeczytałaś? Tam był link, w punkcie 7., do mojego wcześniejszego postu na ten temat.

https://www.wykop.pl/wpis/44794133/wyniki-eksperymentu-z-wczoraj-i-dzisiaj-jak-zmieni/

Nie rozumiem tego co robisz, organizm potrzebuje źródła energii czyli albo tłuszczów albo węgli. Białko może być przerobione w glukoze ale to jest dawanie niepotrzebnej roboty organizmowi, tak na logikę.


Skąd pomysł, że ma iść na łatwiznę?

Wytlumacz mi logicznie jaka jest wg Ciebie
@Blablablabla123: w ogóle dziwne są diety mocno odbiegające od tego, co człowiek jadł naturalnie przez te tysiące lat. Rozumiem jeśli taka dieta jest wymuszona chorobą, nadwagą itp, ale nie wiem po kiego wafla tak męczyć zdrowy organizm...
@anonymous_derp: jak dla mnie to co piszesz wygląda na zaburzenia odżywiania, nie chce mi się tego rozwijać ale są różne rodzaje obsesji. Generalnie to współczuję Ci bo twoje życie w może nie dużej ale nadmiernej mierze kręci się wokół jedzenia. Swojemu "zainteresowaniu" nadajesz pozory naukowosci, tworzysz jakieś wykresy itp a generalnie jesteś w wielkiej dupie emocjonalnej.

Generalnie marnujesz życie kręcąc się wokół tematu jedzenia ( piszesz posty, odpowiadasz nawet tym debilom,
jak dla mnie to co piszesz wygląda na zaburzenia odżywiania, nie chce mi się tego rozwijać ale są różne rodzaje obsesji. Generalnie to współczuję Ci bo twoje życie w może nie dużej ale nadmiernej mierze kręci się wokół jedzenia. Swojemu "zainteresowaniu" nadajesz pozory naukowosci, tworzysz jakieś wykresy itp a generalnie jesteś w wielkiej dupie emocjonalnej.

Dla mnie twoje posty wskazują na zaburzenia odżywiania i tak Carnivore pomoże ci kontrolować wagę ale nie
w ogóle dziwne są diety mocno odbiegające od tego, co człowiek jadł naturalnie przez te tysiące lat. Rozumiem jeśli taka dieta jest wymuszona chorobą, nadwagą itp, ale nie wiem po kiego wafla tak męczyć zdrowy organizm...


@vostok: Ano. Dieta przedrolnicza vs rolnicza vs przemysłowa to duże kontrasty.