Wpis z mikrobloga

Mieszkaliście kiedyś w tak wspaniałym domu jednorodzinnym, że wyjazd z podwórka miał własną sygnalizację świetlną a piesi musieli czekać na zielone światło, aby móc przejść przed waszą furtką? W #krakow jest to możliwe. Nie pytajcie mnie o logikę albo sens. Nawet namalowali linię zatrzymań.

Link do google maps:
https://www.google.pl/maps/@50.080128,19.8947,3a,50y,339.82h,85.47t/data=!3m4!1e1!3m2!1sms4Sxrk_5S9pr20CeNZ1gw!2e0

#drogi #inzynieria ##!$%@?
Pobierz H.....1 - Mieszkaliście kiedyś w tak wspaniałym domu jednorodzinnym, że wyjazd z podw...
źródło: comment_3GXoG1SESilb95rHoJ14Uh0KxRF87RTx.jpg
  • 21
@Hunter31: Kojarzę coś podobnego w Lublinie na ulicy Mełgiewskiej, gdzie jest przejście dla pieszych ze światłami na wyjeździe bezpośrednio przez bramę jakiegoś zakładu, ale zdjęcia na street view są chyba za stare by potwierdzić, nie mogę żadnych takich przejść znaleźć teraz.
@Hunter31: Jezu, jakbym miał mieszkać w domku między blokami to bym codziennie na kolanach błagał pod biurami deweloperskimi o odkupienie ode mnie tego syfu nawet za pół ceny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
tu jest w ogóle takie urbanistyczne kombo, że głowa mała: dom jednorodzinny z własną sygnalizacją, bloki a przy samym domu stary pawilon. Polska w pigułce.


@skalar_neonka: tyle że tam to dom był pierwszy. Kawałek dalej między blokami wieżowcami też jest dom, tyle że już trochę większy. To była okolica typowo willowa.

@goferek: zdaję sobie sprawę, że dom był pierwszy. Chodziło mi o to, że w tym chlewie obsranym gównem panuje