Wpis z mikrobloga

polacy, mistrzowie kierwonicy, tfu!
troszkę dłużej spod świateł ruszasz albo nie wjeżdżasz na rondo na pełnej #!$%@? i już trąbią jakby od tego ich życie zależało, jakby dziecka mieli mu do przedszkola nie wpuścić, tylko wrzucić do śmieci.
a potem wjeżdża taki mistrz kierownicy, operator klaksonu, robert #!$%@? w audi, w pieszych na pasach albo rozbija się na drzewie na prostej drodze.
tfu!
#oswiadczeniezdupy #kierowcy #polska #motoryzacja #ruchdrogowy
  • 107
@zdjecie_z_wenszem co to znaczy troszkę dłużej spod świateł ruszasz? Znaczy się nie potrafisz ruszać czy bawisz się komórka i nie widzisz światła. Nikt nie każe nikomu ruszać z piskiem opon ale płynne ruszanie spod świateł jest w mieście kluczowe w godzinach szczytu. Z moich obserwacji to jednak w wielu przypadkach jest patrzenie w ekran smartfona a nie na sygnalizator.
@zdjecie_z_wenszem: Ja tam nie zauważyłem by w Warszawie poganiali. Masz po prostu sprawnie ruszyć a nie dziadkować i oszczędzać każdą kroplę benzyny. Jak każdy by tak robił to wszyscy by stracili bo wiele osób nie mieściło by się na zielonym i korki byłyby większe.

Jak strzelam ze sprzęgła to zawsze jestem pierwszy, wiec o co ci chodzi?
@zdjecie_z_wenszem:

Nie ma żadnego związku między sprawnym i płynnym ruszaniem spod świateł, a brawurą za kierownicą. Stosujesz pokrętną logikę aby usprawiedliwić kierowców, którzy mają w dupie innych i sprawiają, że miasta stają się jeszcze bardziej zakorkowane. Można jeździć przepisowo i bezpiecznie, a jednocześnie dynamicznie i płynnie- i tak się właśnie powinno robić. A trąbią ponieważ (może Twoja ograniczona wyobraźnia nie sięga tak daleko) jeśli w ciągu np. dziesięciu aut znajdzie się