Wpis z mikrobloga

Przyszedłem z pracy.
Zjadlem obiad.
Poleżałem i poczytałem wykop
Przeczytałem kilka stron książki (sukces dnia)
Zjadlem kolację.
Zauważyłem że jestem okropnie zmęczony.
Umylem twarz i zęby.
I sobie leżę już w łóżku i zaraz idę spać.
Nie mam siły nawet pograć w jakąś gierkę.
Musiałem zrezygnować ze studiów.
Odkładam wykonanie dodatkowych zleceń po pracy na etat, bo brak mi sił.

Życie jest super
Tylko chyba nie moje

Pomocy, skąd wziąć energię do życia?
Zazywam garść suplementów i tabletek na różne schorzenia. Mimo to jest tak jak widać...

Eh, muszę wstać jeszcze z łóżka i zażyć tabletkę na depresję, popsikać głowę loxxonem i wyłączyć komputer bo buczy

Dobranoc, "niech moc będzie z wami"

#przegryw #depresja #wychodzimyzprzegrywu #zalesie
LajfIsBjutiful - Przyszedłem z pracy.
Zjadlem obiad. 
Poleżałem i poczytałem wykop
...

źródło: comment_PzPgP4yXTZWQudXoyGw6XsKei2cOSMxy.jpg

Pobierz
  • 38
@Razzish: Ja tylko chciałbym wszystkim przypomnieć, że droga do przegrywu i #!$%@? bywa czasem a w zasadzie w większości etapowa. Zupełnie jak żałoba i na niej warto się wzorować bo dla niektórych niesie nadzieje. Etapy żałoby/#!$%@?:

Zaprzeczenie. Obejmuje to zaprzeczanie lub ignorowanie #!$%@?, które jest blisko. Może pojawić się w sensie dosłownym („Nie ma mowy, nie #!$%@?ę”) lub częściowym („Mam raka, ale nic nie #!$%@?ę”). Zaprzeczanie to w zasadzie Twoje ego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LajfIsBjutiful: loxon na łeb to strata hajsu, lepiej wyjdziesz na smarowaniu ryja minoxem, bo on faktycznie działa a łysy+broda to dobre połączenie, d3 k2 bierz jakieś większe dawki bo duża szansa na niedobór a może choć minimalnie pomóc tanim kosztem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LajfIsBjutiful: to samo.
Wróciłem do domu po pracy i już mi się spać chce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co dziwne wszystko mam czego mi trzeba - dziewczynę, pieniądze i nienajgorszą robotę. Wszystko, prócz chęci do działania xD być może to faktycznie brak aktywności fizycznej, bo praca siedząca, po robocie też nie jestem zbytnio rozbiegany ¯\_(ツ)_/¯
@MisiuMisiu: Ty #!$%@? pało, nie każdy musi się z takimi rzeczami ścierać, każdy jest inaczej wychowywany, każdy inaczej odczuwa każdą potrzebę, generalizacja tutaj nic nie da a #!$%@? że ktoś mógł mieć gorzej nie pomoże tej osobie a wręcz przeciwnie, polecam troszkę się zastanowić nad takimi rzeczami w internecie

@LajfIsBjutiful Byłeś na coś leczony jakaś historia choroby? Na pewno była jakaś przyczyna rzucenia studiów. Jeśli chcesz żeby Ci ktoś pomógł musisz