Wpis z mikrobloga

Przyszedłem z pracy.
Zjadlem obiad.
Poleżałem i poczytałem wykop
Przeczytałem kilka stron książki (sukces dnia)
Zjadlem kolację.
Zauważyłem że jestem okropnie zmęczony.
Umylem twarz i zęby.
I sobie leżę już w łóżku i zaraz idę spać.
Nie mam siły nawet pograć w jakąś gierkę.
Musiałem zrezygnować ze studiów.
Odkładam wykonanie dodatkowych zleceń po pracy na etat, bo brak mi sił.

Życie jest super
Tylko chyba nie moje

Pomocy, skąd wziąć energię do życia?
Zazywam garść suplementów i tabletek na różne schorzenia. Mimo to jest tak jak widać...

Eh, muszę wstać jeszcze z łóżka i zażyć tabletkę na depresję, popsikać głowę loxxonem i wyłączyć komputer bo buczy

Dobranoc, "niech moc będzie z wami"

#przegryw #depresja #wychodzimyzprzegrywu #zalesie
LajfIsBjutiful - Przyszedłem z pracy.
Zjadlem obiad. 
Poleżałem i poczytałem wykop
...

źródło: comment_PzPgP4yXTZWQudXoyGw6XsKei2cOSMxy.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@LajfIsBjutiful: energia do życia wynika chyba z motywacji o którą trudno przy braku perspektyw. za dzieciaka było lepiej bo świadomość była mniej rozwinięta i liczyło się tylko tu i teraz. z wiekiem człowiek jednak szuka coraz intensywniej sensu swego życia, przez co męczy się gdy widzi w jakiej sytuacji się znajduje i że zakres możliwość nie jest taki duży jak się kiedyś wydawało.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: jestem tobą, tylko mam 25, gównolicencjat i się nie leczę bo się boję (też rzuciłem studia kiedyś).
U mnie ten całkowity brak energii na pewno jest związany z pracą 8h dziennie, gdy byłem studentem i nie pracowałem chciało mi się więcej (trochę). Mam zamiar zmienić pracę na taką, w której nie muszę siedzieć 8h dziennie, to jest mój plan na przyszłe 4 miesiące, co z tego wyjdzie czas pokaże.
  • Odpowiedz
@MisiuMisiu: akurat moje chamstwo w internecie jest w dobrej formie, o tyle to nie ma nic do rzeczy z tym że próbujesz wcisnąć jakieś głupoty ludziom a później wyolbrzymianie PROBLEMY to nic, ktoś tam miał gorzej

Zapytam co też ma kultura do udowadniania racji bo prowadzę pewien fajny eksperyment, przyda mi się bardzo Twoja odpowiedź na to pytanie bo dostajesz plusy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: no więc tak, 28lvl here i czasami mam taki rozkminy/rozterki/niepokój wewnętrzny który odbiera mi trochę chęci do życia tak jak tobie. Pomogło mi dostrzeganie najbardziej błachych rzeczy w swoim życiu które sprawiają nawet minimalną radość (dosłownie-cokolwiek) a na złych/przykrych rzeczach/sprawach nie skupiam się w ogóle - przyjmuję że tak miało być i nic tego by nie zmieniło. Pomaga :)
  • Odpowiedz