Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powoli dostaje randkofobii. Na sama mysl o jej koncu czyli placeniu dostaje ataku paniki. Zyjemy w czasach jak kobieta sama na siebie zarabia, wiec jasne jest, ze ma placic za siebie. Niestety w tym kraju wciaz panuje ksiezniczkowatosc i jasnie pani oczejuje, ze naje sie za moje. Jak do 15 stycznia 2021 roku nie zarucham za darmo (wtedy bylby wizard) to ide na dziwki. Wole juz wprost za kase niz hazard i dawanie sie nazrec za darmo.
#tinder #podrywajzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 30
@AnonimoweMirkoWyznania
@arcxa
@Tomasztom
@eligiusz_niewiadomski
@agaja wołam wszystkich co się tu wypowiedzieli bo na telefonie ciężko rozróżnić na szybko kto co pisał. Nie wiem z kim Wy wszyscy na te randki chodźcie, ale naprawdę na palcach jednej ręki policzę sytuacje, w których dziewczyna zabrana na randkę oczekiwała, że za nią zapłacę i jeszcze walila jakieś sciemy. W większości przypadków stwierdzala, że ona stawia następna kawe/piwo/atrakcje albo płaciła za siebie sama.

Tylko może to
@AnonimoweMirkoWyznania:
Z takim podejsciem jak twoje od razu powinienes sobie darować randki z tindera i od razu iść na dziwki bo z tego co ty tu piszesz to ty nie chcesz spotykać się z jakąś dziewczyną w celu poznania jej i stworzenia z nią jakiegoś związku tylko po prostu oczekujesz od nich tylko seksu.
A tak poza tym jeżeli płacisz za dziewczyne i oczekujesz od niej seksu to po prostu sam
OP: @Tomasztom zawsze unikam jakichkolwiek zwrotow, ktore mogly by choc budzic przypuszenie, ze sa zaproszeniem. I co to ma wspolnego z testosteronem?

@agaja zaczynam tak wlasnie robic ale wciaz sa przyklady jak ten co podal @eligiusz_niewiadomski

@jerzalke nie bede niczego w kogos inwestowal. Ona we mnie nie inwestuje.

@arekJ ale co to ma do sytuacji ze swiezo poznana osoba? 2 randki byc nie musi. 10 takich spotkan i 200zl w plecy.