Wpis z mikrobloga

@koniecswiatajestbliski: Szpakowski kiedyś udzielał wywiadu gdzie odniósł sie do oceny m.in. zarzutów skierowanych do niego ze sie myli. On sam twierdzi ze oczywiście jest wielu dziennikarzy z wieksza wiedza od niego ale zaden dziennikarz nie dorównuje mu taką ekspresja czy budowaniem napięcia. Że widz bardziej docenia właśnie ten aspekt a nie samo przygotowanie i znajomosc składów. Nie zgadzam sie z tym aczkolwiek Szpak to Szpak, kazdy ma do niego sentyment, Szpakowski
@Lezhrass: Ja pomimo dość poważnego jak na ten portal wieku nie mam do niego żadnego sentymentu. To, że zna się bardziej niż przeciętny kibic - może i tak, chociaż od dosłownie każdego piłkarskiego dziennikarza w tym kraju odstaje. Nie lubię się chwalić, ale sam mam pewnie większą wiedzę od niego, a przypomnę, że to jego praca, spędza przy piłce bardzo dużo czasu. Jedyne co ma to ten głos i rytm komentarza
@Lezhrass: Ja pomimo dość poważnego jak na ten portal wieku nie mam do niego żadnego sentymentu. To, że zna się bardziej niż przeciętny kibic - może i tak, chociaż od dosłownie każdego piłkarskiego dziennikarza w tym kraju odstaje. Nie lubię się chwalić, ale sam mam pewnie większą wiedzę od niego, a przypomnę, że to jego praca, spędza przy piłce bardzo dużo czasu. Jedyne co ma to ten głos i rytm komentarza
@koniecswiatajestbliski @barystoteles

Dla mnie Szpakowski powinien skończyć kariere komentatora wtedy co i Szaranowicz. Mnie Szpak po prostu męczy, zaden z niego opinionista, kazdy mecz przez niego komentowany jest pełen baboli, błędów a jak już ktoś wielokrotnie myli podczas transmisji Messiego z Maradoną albo serwuje 6 rożnych wersji nazwiska Ceballos no to nie ważne kim był, powinien skończyć. Obecnie mega RIGCZ maja Ćwiąkała i Święcicki maja ogromna wiedze i trafne wnioski, mimo ze