Wpis z mikrobloga

III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie zrobiło konkurs na najlepsze przebranie filmowe.
:D, to co wrzuciłem w załącznik to tylko jedno z wielu :D
https://www.facebook.com/3lolublin/photos/pcb.2958197987527885/2958150594199291/?type=3&theater
#halloween #szkola #polska #sesja #zdjecia #humor #filmy #film
sztokula - III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie zrobiło konkurs...

źródło: comment_v7SvMZ6Vn8TP5dpwjtIudcPFEZKsgNvP.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uznajcie mnie za pana marudę, ale jak mnie bawi, jak ktoś zamiast dolnego cudzysłowu (a nawet niechże będzie ten "górny") wbija dwa przecinki. Przecież to wygląda ,,komicznie".
  • Odpowiedz
zajebiscie to wyszło, aż nie moge uwierzyć ze są takie szkoły, moja szkola to szarobure sciany a jak wychodzisz to szarobury dym z j------h petow.
  • Odpowiedz
@BomBom: Jest dokładnie odwrotnie colego. Odsetek absolwentów dobrych liceów, którzy rzeczywiście zostali po tych kilkunastu latach menadzerami jakiegoś sensownego poziomu, reprezentują wolne zawody czy mają jakąś dobrą kreatywną robotę, jest wielokrotnie wyższy niż w przypadku absolwentów 14LO czy innego technikum na magnoliowej. Jestem juz 15 lat po jednym z najlepszych lubelskich liceów i miałem okazję prześledzić losy wielu znajomych. Nawet jeżeli na jakimś etapie cisnęli w maczku, to zazwyczaj był
  • Odpowiedz