Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Halko, czy jakaś Węgierka albo Mireczek walczy z #tradzikneuropatyczny? Da się przestać to robić? Tak się tym razem załatwiłam, ze szkoda gadać. 10 lat z tym walczę i dopiero ostatnio usłyszałam, że to mam, chociaż podejrzewałam, że to nie jest normalne jak spędzam 1h dziennie na wyciskaniu syfów ╮(. ❛ ᴗ ❛.)

#pytanie #kiciochpyta #rozowepaski #niebieskiepaski #dermatologia no i #psychologia #depresja
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pr0ktolog: teraz mam wręcz horror. Udało mi się kiedyś 4 dni wytrzymać. A jak zaczelam ponownie, to przebiłam sobie paznokciem policzek. xD ale dobra. Od teraz nie wyciskam.
@Djuk94: nie wyciskam tych podskórniaków, niestety wągry nadal wyciskam i większe pryszcze. Ale twarz mam w miarę spoko w porównaniu z tym, co miałam 1,5 tygodnia temu. Przestałam tak ciskać przynajmniej i jest poprawa, ale pewnie zaraz do tego znowu wrócę. Mam nadzieję, że nie. Zrobiłam sobie dzisiaj zdjęcie z filtrem, który maskuje pryszcze i wyglądam ekstra xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Djuk94: mireczku, nie mam prawie pryszczy. Syn mi miesiac choruje i nie mialam czasu ich wyciskać. I zniknęły xD ale mam duzo przebarwień. Oczywiście znowu zaczęłam wyciskać, ale staram się powstrzymywać :P