Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem z dziewczyną w związku od 1 roku. Ja 22 ona 24 i to jest jej pierwszy związek. Byliśmy ostatnio w klubie i piliśmy drinki, w pewnym momencie podbił jakiś typ pod czterdziestkę i zaczął bajerwać moja różowa, nie reagowałem bo już dawno chciałem sprawdzić jej wierność. Typ w pewnym momencie objął ją i zaczął macać po dupie, a ona się cieszyła stojąc obok mnie #!$%@? xD. Koleś dostał trzy strzały i uciekl, a z laską zerwałem. Chociaż ona nadal nie czuje się winna i mówi, że to nic takiego. Jestem cholerykiem ale wydaje mi się że postąpiłem słusznie, co wy uważacie?

#logikarozowychpaskow #zwiazki #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: Takie rzeczy sie zalatwia inaczej. Dales sie wciagnac w jej gierke i wbrew pozorom przegrales.
Nie zauwazyl ze jest z Toba to sobie ja wyrwal. A Ty straciles kontrole nad sytuacja = okazales slabosc ktora zatuszowales przewaga fizyczna. Wyszedles na frajera, ale #!$%@? mu wiec lepiej sie poczules... chyba Ci puszcza, bo nabrales na tyle watpliwosci ze szukasz potwierdzenia swoich racji na forum? Panienki pewnie nie zal, widocznie i tak