Wpis z mikrobloga

Wczoraj wybrałem się popatrzeć na pierścionki zaręczynowe. Wchodzę do sklepu, rozglądam się i podchodzi do mnie ekspedientka i pyta się w czym może pomóc. Mówię jej, że szukam pierścionka zaręczynowego. W tym momencie zobaczyłem jeden z najładniejszych uśmiechów kobiecych w moim życiu.

Pyta się jaką kwotę chciałbym przeznaczyć. Mówię, że maksymalnie 300 zł, ale nie obraziłbym się jakby było mniej. W pół sekund wyraz jej twarzy zmienił się jakby zobaczyła karalucha xD. Odpowiada mi, że NAJTAŃSZE pierścionki zaręczynowe jakie mają od 1500 zł. Mówię w takim razie, żeby pokazała mi niezaręczynowe (jakby była różnica) pierścionki do 300 zł. A ta na to, że za 300 zł nie kupię porządnego pierścionka i partnerka nie będzie z takiego zadowolona xD i proponuje mi obejrzeć te za 1500 zł.

Mówię jej, że nie szkodzi i pokazała te tańsze, w odpowiedzi usłyszałem, że najtańsze pierścionki u nich zaczynają się od 800 zł. ¯\_(ツ)_/¯

Zdenerwowałem się, wróciłem do domu, zamówiłem z apartu piękny srebrny pierścionek z cyrkonią, zapłaciłem 150 zł i jestem zadowolony.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #slub #zareczyny #bekazrozowychpaskow #januszebiznesu #bekazpodludzi
  • 313
  • Odpowiedz
@przemianawdzika: bardzo dobrze.
Dałem trochę ponad 300zł i żona jest zdania, że gdybym dał 1500zł to by się #!$%@?ła.
Tak samo suknię ślubną miała za jakieś 200zł chyba i innej nie chciała.
I nie chodzi też o to, że kasy nie mamy. W każdy weekend 500-800 idzie lekko, ale po prostu mamy priorytety inne
  • Odpowiedz
Każdy metal szlachetny będzie się niszczył podobnie przy użytkowaniu i każdy będzie wymagał odnowienia


@moze_sie_przyda: szwagier swoją obrączką od wielu lat browary otwiera i skubany nawet jej nie zarysował. Coś mi się wydaje, że kiedyś wspominał, że jest z ruskiego złota, nie wiem czy rzeczywiście jest takie twarde.
  • Odpowiedz
@dodins: mała szansa, że laska ogarnie, że to cyrkonia, a nie diament, jeśli nie nosi zbyt dużo biżuterii albo nie czytała o tym wcześniej. Ale będzie miał przypał, jak pochwali się koleżankom i dopiero te jej uświadomią, że dostała pierścionek z cyrkonią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@przemianawdzika: i bardzo dobrze, jeżeli różowa ma również pragmatyczne podejście do takich zakupów XD To jest symbol i jeżeli kosztował 150zł i jest dobrze wykonany to nic nie szkodzi.

Nie będę opisywał jak u mnie wyglądał wybór pierścionka i ile kosztował, bo mnie zaraz tutaj różowe materialistki i księżniczki zjedzą.

A co do materiałów to wielkie XD Złoto to gównolit wśród metali i bardzo szybko się rysuje, podobnie wiele metali szlachetnych.
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski Na pewno pierścionek zaręczynowy powinien być porządniejszy od srebra z cyrkonią. Taki to sobie w każdej sieciówce sama kupi. A pierscionek zaręczynowy to pamiątka na całe życie, a niektóre kobiety go nie zdejmują i noszą nawet po ślubie. A taki co on chce jej kupić to zczernieje jeszcze przed ślubem


@Rruuddaa Dokładnie. Nie musi kosztować majątku. 1500 to za dużo ale za 600 już można mieć złoto z małym duamentem i
  • Odpowiedz