Wpis z mikrobloga

Wczoraj wybrałem się popatrzeć na pierścionki zaręczynowe. Wchodzę do sklepu, rozglądam się i podchodzi do mnie ekspedientka i pyta się w czym może pomóc. Mówię jej, że szukam pierścionka zaręczynowego. W tym momencie zobaczyłem jeden z najładniejszych uśmiechów kobiecych w moim życiu.

Pyta się jaką kwotę chciałbym przeznaczyć. Mówię, że maksymalnie 300 zł, ale nie obraziłbym się jakby było mniej. W pół sekund wyraz jej twarzy zmienił się jakby zobaczyła karalucha xD. Odpowiada mi, że NAJTAŃSZE pierścionki zaręczynowe jakie mają od 1500 zł. Mówię w takim razie, żeby pokazała mi niezaręczynowe (jakby była różnica) pierścionki do 300 zł. A ta na to, że za 300 zł nie kupię porządnego pierścionka i partnerka nie będzie z takiego zadowolona xD i proponuje mi obejrzeć te za 1500 zł.

Mówię jej, że nie szkodzi i pokazała te tańsze, w odpowiedzi usłyszałem, że najtańsze pierścionki u nich zaczynają się od 800 zł. ¯\_(ツ)_/¯

Zdenerwowałem się, wróciłem do domu, zamówiłem z apartu piękny srebrny pierścionek z cyrkonią, zapłaciłem 150 zł i jestem zadowolony.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #slub #zareczyny #bekazrozowychpaskow #januszebiznesu #bekazpodludzi
  • 313
@przemianawdzika: przedmioty ze słowami 'weselne', 'ślubne', 'zaręczynowe' mają magiczną moc i są tak unikalne, że kosztują 5 razy więcej niż takie same bez tych przerostków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Btw, ja swojej różowej kupiłem zaręczynowy z białego złota i z cyrkonią za około 400-500pln i już nosi go 10 lat, pomimo obrączki ślubnej. Więc jak różowy kocha to będzie nosić takie 'bieda-gadżety' ʕʔ
600 już można mieć złoto z małym duamentem i będzie na lata.


@latte_z_rana: się usrałyście na ten diament. Jak już wyżej pisałem złoto to jest gównolit wśród metali, więc beka z was i tego "na lata". 100% złota obrączka czy pierścionek bardzo szybko się rysuje i daje o sobie znać, że nie jest już nowy. Paradoksalnie im niższa próba, tym wyższa trwałość.

Można teraz kupić nawet ze stali chirurgicznej, tytanowe czy