Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, może ktoś z was doradzi, bo już nie mam pomysłu. Od ponad 2 lat, leczę się na zapalenie prostaty. Zaczęło się niewinnie, od bólu jądra, później było gorzej - słaba erekcja, lub, że tak powiem szybko kończyłem, ogólnie życie seksualne to huśtawka, raz lepiej raz gorzej. Leczę się u dość dobrego lekarza, specjalisty urologa, dość znanego. Przyjąłem już pewnie z 10 rodzajów antybiotyków, szczepionek, miałem kilka razy przeprowadzane różne posiewy, w tym trzykrotnie posiew wydzieliny z prostaty - co jest najbardziej poje*banym i bolesnym badaniem jakie w życiu przeżyłem. Po ostatnim badaniu w końcu otrzymałem wynik pozytywny - bakteria wykryta - Enterococcus faecalis. Dostałem nową porcję leków, ale nic nie dały. Nie wiem już co robić. Obawawiam się, że po takiej porcji leków moje "bebechy" zostały nieźle nadwrężone, a antybiotyki działają coraz słabiej. Mimo wszystko chciałbym się wyleczyć, żeby w końcu normalnie żyć. Lekarz, który mnie leczy, twierdzi, że ma bardzo dużo pacjentów, którzy mają właśnie to samo, a wspomniana bakteria bardzo ciężko się leczy. Co najciekawsze, owy lekarz, również jest chory na to samo. Ostatnio stwierdził, że często wznowa choroby nie następuje w wyniku braku reakcji na antybiotyk, ale przez zaniedbania higieny. Stwierdził również, że odkąd się "obrzezał", to od miesiąca zauważył ogromną poprawę, bo podobno przy braku napletka dużo łatwiej zadbać o higienę, co w przypadku tej bakterii jest bardzo istotne. Czy ktoś z Was, lub może z Waszych znajomych miał coś takiego? Co pomogło? Czy udało się wyleczyć w 100%, czy trzeba się liczyć, że to będzie już tak wyglądało do końca życia?

#choroby #leki #leczenie #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@maze pomyliłam posty, minutę wcześniej jeden mirek na amw zalił się że nie ma ani jednego znajomego i potrzebuje psychologa bo chce dziewczynę:x
  • Odpowiedz