Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dudi-dudi: Ja teraz na Amazonie zacząłem i też jakoś mnie nie przemawia choć obejrzałem dwa odcinki. Potem jest lepiej? Z takich komediowych co Oglądałem to Scrubs bardzo mi się podoba, ale friendsy mi nie podchodzą.
@Sztofort: Zdecydowanie, oglądaj dalej. Nie gwarantuję, że się przekonasz, ale mojej siostrze tak samo jak poleciłem, to była bardzo sceptycznie nastawiona po paru odcinkach. Przekonałem, by oglądała dalej, a potem siedziała i całe wieczory spędzała oglądając kolejne i kolejne odcinki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To taki typ serialu, w którym pierw trzeba lekko wkręcić się w rodzaj humoru, gagów, charakterystykę bohaterów i coraz mocniej zaczynają wchodzić żarty.
@Sztofort: Scrubs to jest mój ulubiony serial komediowy więc może chociaż troche Cię nakieruję. The Office był dla mnie na początku strasznie "drętwy"? Trochę udawany? Ale jak wpadniesz w ten świat i szczególnie (ale nie tylko) postać @Michael_Scott to po prostu popłyniesz w stronę doskości. Obejrzyj chociaż te kilka odcinków to się przekonasz.