Wpis z mikrobloga

  • 158
@Fizyk_kwantowy No i co to komu #!$%@? dało ? Profanacja i tyle... nie szanuję w #!$%@? bo każdemu można zarzucić jakieś błędy w życiu a teraz gośćnawet się obronić nie może bo leży sztywny pod tą beczką.
  • Odpowiedz
  • 27
@wrobel7 A co rodzina pożyczała ? A jakie mają dowody na to w ogóle? Ktoś kto jest zdolny do czegoś takiego zdolny jest również zapewne do tego żeby wymyśleć sobie jakiś dług wobec zmarłego i domagać się jego spłaty od rodziny. Pozatym skorobył krętaczem i oszustem to po #!$%@? mu pożyczali.
  • Odpowiedz
@HaSSaN: Się pytałeś, co to dało, to mówię co mogło im przyświecać i jaki cel można tak osiągnąć. Nie pochwalam, uważam, że to słabe zachowanie, ale cóż, jestem tylko śmieszkiem w internecie, uśmiecham się, daję plusa i rozsyłam obrazek dalej.
  • Odpowiedz
@n1c3: skoro nie znamy genezy tego to po co dyskutować... A co jeśli bronisz pedofila, gwałciciela albo kogoś tego pokroju?

Już widzę jak wykopki, jednostki szlachetne i zrównoważone psychicznie, zapalaliby znicze np na grobie kogoś, kto zabrał do grobu ich 50 000zł w wyniku przekrętu XD
  • Odpowiedz
@Pierdziuszek: z tego, co wiem, to istnieje coś takiego, jak domniemanie niewinności i pomimo tego, że typ nie żyje - to nic to nie zmienia. tak samo mógłbym obrazić Ciebie, bądź Twoją rodzinę, a potem odpisać "a skąd wiesz, że to nieprawda?"
  • Odpowiedz
@HaSSaN nie zesraj się #!$%@? XD jaki oburzony XD dobre przynajmniej śmiesznie wygląda a nie #!$%@? uciagniete polackie mordy, i wszędzie #!$%@? znicze.
Jego kumple mieli zajebisty pomysl
  • Odpowiedz