Wpis z mikrobloga

OBIERKI ŻYCIA 4

Chyba 4 xD

ZWIAZKI I ZDRADY

Śmieszy mnie, jak na temat wartości współczesnych Polek wypowiadają się mężczyźni, którzy sami nie są wartościowi. Przykład?

Ból zada o to, że współczesne kobiety patrzą na wygląd a nie na wnętrze.
Tymczasem okazuje się, że wewnątrz owy typ to zboczeniec, który w chwili choroby swojej kobiety poszedłby ją zdradzać z divami, bo "mam swoje potrzeby, a wartościowa kobieta powinna wybaczyć".

No sory, jak my mamy być dobre dla facetów i nie chcieć rozwodów, jeśli panowie tak się zachowują?

#przegryw podaje statystyki rozwodów, ile kobiet wznosi pozew i zada połowy majątku męża. A ile tych rozwodów było spowodowanych przez kiepskie zachowanie męża, np owa zdrada w chwili gdy żona miała depresję czy chociażby rekonwalescencje po operacji a zamiast wspierającego męża dostała info że 1000zl z ich wspólnej kasy poszło do kieszeni roxanek?

Przykre ale prawdziwe. Współczesni mężczyzni nie są lepsi od tych waszych #p0lka

#zalesie #zwiazki #s--s #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #obierkizycia
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@programista1992:

Tak właśnie uważam :)
Śmieszny jesteś. Wystarczy mieć inne poglądy niż stereotypowe według wykopków różowe, nie być p0lką i ma się łatkę trolla.

Więc jakbym była typowa p0lka to bym była p0lką i
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Nie. Nazywam cię p0lką i trollem bo gardzisz facetami i ich obrażasz. Tak samo jak nazywasz mnie przegrywem, bo chodzę do prostytutek (czyli politycy i sportowcy oraz biznesmeni to też przegrywy bo i oni sa klientami prostytutek?) ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Ból zada o to, że współczesne kobiety patrzą na wygląd a nie na wnętrze


@BloodyMassacre26: kłamstwo. Nikt nie ma o to bólu d--y, bo to jest naturalne że atrakcyjni podobają się każdemu i tak było zawsze, czy to 50, 100 czy 200 lat temu.
Z kolei nikt normalny nie chce przyklepywac kłamstwa, że liczy się charakter i w ogóle osobowość czy inne pasje w kontekście matrymonialnym i jakoby wygląd nie był tak istotny.
O to że ladni się podobają wszystkim nikt nie ma pretensji, bo to irracjonalne - to tak jakbyś się chciała złościc że po jesieni przychodzi
  • Odpowiedz
@programista1992:
Nie, oni są szmaciarzami.

Jak mam nie gardzić facetami jeśli co rusz dostaję od nich po dupie choć wychodzę do nich z ręką, noga, inicjatywą, staram się być miła, nie daje sobie wejść na głowę i zawsze jest problem?
Jak nie związkowy to nawet na wykopie. Bo nje daję się nazywać p0lką więc jestem p0lką. No k---a.
  • Odpowiedz
nie chce przyklepywac kłamstwa, że liczy się charakter i w ogóle osobowość czy inne pasje w kontekście matrymonialnym i jakoby wygląd nie był tak istotny.


@TestoDepot:

Alez to też ma znaczenie. Za dużo bredni z
  • Odpowiedz