Wpis z mikrobloga

OBIERKI ŻYCIA 4

Chyba 4 xD

ZWIAZKI I ZDRADY

Śmieszy mnie, jak na temat wartości współczesnych Polek wypowiadają się mężczyźni, którzy sami nie są wartościowi. Przykład?

Ból zada o to, że współczesne kobiety patrzą na wygląd a nie na wnętrze.
Tymczasem okazuje się, że wewnątrz owy typ to zboczeniec, który w chwili choroby swojej kobiety poszedłby ją zdradzać z divami, bo "mam swoje potrzeby, a wartościowa kobieta powinna wybaczyć".

No sory, jak my mamy być dobre dla facetów i nie chcieć rozwodów, jeśli panowie tak się zachowują?

#przegryw podaje statystyki rozwodów, ile kobiet wznosi pozew i zada połowy majątku męża. A ile tych rozwodów było spowodowanych przez kiepskie zachowanie męża, np owa zdrada w chwili gdy żona miała depresję czy chociażby rekonwalescencje po operacji a zamiast wspierającego męża dostała info że 1000zl z ich wspólnej kasy poszło do kieszeni roxanek?

Przykre ale prawdziwe. Współczesni mężczyzni nie są lepsi od tych waszych #p0lka

#zalesie #zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #obierkizycia
  • 71
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Manipulacja polegająca na próbie wmówienia, że każdy kto narzeka jest bezwartościowy, co ma spowodować poczucie wstydu podczas narzekania i w efekcie wyśmianie osób narzekających zakładając z góry że należą do tej grupy bezwartościowych, co z kolei ma spowodować zatrzymanie lub zmniejszenie skali narzekanie na temat wartości spółczesnych Polek.
  • Odpowiedz
@kakuter: narzekanie? Nie chodzi o narzekanie ale za uważanie siebie za wartościowego po czym uważanie że zdradzanie chorej żony to nie zdrada bo "też mam swoje potrzeby" czyli "mój kootas obchodzi mnie bardziej niż to że cierpisz bóle z powodu choroby."
  • Odpowiedz
@ho-zyy: tak tak znowu kobiety te złe.

Programista 1992 zainspirował mnie do napisania tego. Sam się przyznał jaki to z niego wartościowy człowiek.

Ja bym z powodu błahostek nie zostawiła faceta ale i tak jestem stracona dla niebieskich bo jestem płci żeńskiej i to juz jest argument przemawiający za tym że jestem p0lką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz