Wpis z mikrobloga

Ogólnie cmentarze to rakowisko i zupełnie niepotrzebny twór. Ale weź polakom przemów do rozumu, przecie to tradycja z dziada pradziada, dziadek żyje i paczy na nas, czeba mu grup umyć.


@OberPrzegrywFuhrer: Sam jesteś niepotrzebnym tworem. I po c--j wszystko zwalasz na "polaka". jak jaiś idiota, jakby tylko u nas jest taka tradycja. Chcą to niech chodzą widocznie czują taką potrzebe, a ty wracaj do walenia konia.
  • Odpowiedz
@lubiegrzeski: @jagoslau: Czemu Polacy sądzą, że wszystkie amerykańskie cmentarze wyglądają jak wojskowe? W załączeniu Washington Cemetery znajdujący się w Nowym Jorku. Może to nie poziom polskich cmentarzy, ale nie są to białe płyty ułożone w równych odstępach. U nas Powązki też wyglądają podobnie do amerykańskich wojskowych - jednakowe kamienne krzyże w równych odstępach.
Guzkow - @lubiegrzeski: @jagoslau: Czemu Polacy sądzą, że wszystkie amerykańskie cmen...

źródło: comment_Qp4WsturkcVOdCMv8qek5iWT5R4R22XU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Guzkow: Nie wiem dlaczego wszyscy polacy tak sądzą, mogę się jedynie wypowiedzieć za siebie. Ja tak myślałam ponieważ w telewizji pokazują tylko takie, a jestem za biedna, żeby zobaczyć na własne oczy (a czytanie o zagranicznych cmentarzach nigdy nie było moją pasją, więc z literatury również niewiele wiem na ten temat). Dzięki za poszerzenie horyzontu. Teraz mogę dodać do wcześniejszej wypowiedzi słowo "wojskowe" :)
  • Odpowiedz
Polskie cmentarze to j----e rakowisko. Byłem kilka razy zmuszony przez rodziców to ja p-------x, od grobu do grobu kilka cm luzów tak ze stopa wejdzie ale nic z nią nie zrobisz, przejścia nie ma w ogole, a jak jesteś ubrany w jakiś płaszcz to grozi to jego r---------m, kurtka z reszta tez, albo w najlepszym wypadku wyczyścisz komuś płytę swoim odzieniem.


@Megawonsz_dziewienc: Moja mama się zapaliła jakiś czas temu od
  • Odpowiedz
@r5678: polecam Ci zacząć robić drzewo genealogiczne, to "zbliża" do zmarłych. Możliwe, że po tym sam będziesz chciał ich odwiedzać na cmentarzu
  • Odpowiedz