Wpis z mikrobloga

@Brakus: Polskie cmentarze to j----e rakowisko. Byłem kilka razy zmuszony przez rodziców to ja p-------x, od grobu do grobu kilka cm luzów tak ze stopa wejdzie ale nic z nią nie zrobisz, przejścia nie ma w ogole, a jak jesteś ubrany w jakiś płaszcz to grozi to jego r---------m, kurtka z reszta tez, albo w najlepszym wypadku wyczyścisz komuś płytę swoim odzieniem.
  • Odpowiedz
@Notofajnie: Najbardziej sensownym sposobem było by spalenie a potem rozsypanie prochów tak jak to robią w Japonii, potem jakaś tabliczka pamiątkowa czy coś. Jedyną tradycją jaką mają paliaki w tych dniach to n-----ć się i jechać samochodem zabić innych.
  • Odpowiedz
bo podobno brakło pieniędzy z ministerstwa


@Notofajnie: @OberPrzegrywFuhrer:
Ja po prostu nie jeżdżę 1 Listopada i tyle. Żyjącej rodziny mam trzy sztuki i z nimi mogę się spotkać w każdy weekend a zmarłej rodzinie raczej wszystko jedno czy przyjdę tydzień wte czy wewte. Na c--j się pchać w korki pod cmentarzami, autostrady pełne niedzielnych kierowców (po południu bonusowo n------------h) i wzmożone kontrole policji?
  • Odpowiedz
@OberPrzegrywFuhrer: - krytykowanie Polski / CHECK
- zachwycanie się "zagranicom / CHECK
- polecanie kultury JAPONSKIEJ / Check

Mógłbyś jeszcze tylko dosłać zdjęcie swojej mordy żebyśmy mogli umieścić cię w memie o freethinkiner, intellectual?
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: u mnie na mieście jest taki zajebisty nowy cmentarz, wszystko pod linijkę, do każdego jednego nagrobka prowadzi tak szeroka, z góry wytyczona ścieżka, że nawet z wózkiem dziecięcym przejedziesz, każdy przyszły ma wytyczony sektor, zero przypadku. Aż przyjemnie się odwiedza bliskich, zero ryzyka.
  • Odpowiedz
Nasze cmentarze to obrzydzają samym wyglądem. Paskudne grobowce między ścieżkami z błota i gówna. Mam dziadków pochowanych w Norymberdze i powiem Wam ,że cmentarze w Niemczech są piękne i zielone ,pełno biegajacych wiewiórek i innych drobnych ssaków. Wszystko zadbane i zrobione starannie. Nawet na ogrodzeniach przy samym wejściu wiszą nowe konewki których w Polsce już by nie bylo po 1 dniu. W Polsce jak w lesie
  • Odpowiedz
@Notofajnie: Normalny człowiek szanuje tradycje i przynajmniej raz do roku wybierze się na te groby chociażby tylko poo to żeby spotkać rodzinę.
Po prostu @OberPrzegrywFuhrer to niedorozwinięty emocjonalnie dzieciak w fazie buntu gimnazjalnego. Musi dorosnąć do tego
  • Odpowiedz
@Elfiowies: Nie wiem jak wyglądają w Niemczech, ale mi się bardzo podobają te amerykańckie. Żadnych pomników, tylko czyste, proste białe tablice upamiętniające (po śmierci wszyscy równi). Wszystko z klasą.
  • Odpowiedz