Wpis z mikrobloga

@kipowrot: dokładnie tak jak pisał @xspeditor. Nie stać mnie na wersję z silnikiem 3.0.
Miałem do wyboru niski przebieg, sprawdzony samochód w moim budżecie lub silnik 3.0d z przebiegami ok 150k wyższymi. Wybrałem opcje numer 1.
@kucober: bardzo dobry wybor. Silnik jest bardzo elastyczny, po chipie bedzie tylko lepiej. Zrób raczej z umiarem do 210hp, te 220hp to juz robia na dalszej granicy. Do 210hp tuner nawet nie bedzie musial podnosic cisnienia na listwie. Mialem F11 przez 3 lata i dobrze wspominam, choc nie mialem 2 litrowego silnika tylko 535d. Swietne, wygodne auto. Mimo tylu lat wyglada nadal bardzo swiezo i robi na kazdym wrazenie.
@sh2dov: kilka powodów: bardzo podoba mi się linia i... mam rodzinę :) w innym wypadku szukałbym fajnej trójki lub bardzo podoba mi się czwórka, która niestety jest ciasna.

Suvów nie toleruję :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kucober: co to znaczy do normalnej jazdy? Mam u siebie 600 koni (X6M) i jeżdżę zupełnie normalnie. Nigdy właśnie nie rozumiem dlaczego ktoś pisze o normalnej jezdzie przy małej ilości koni. Przecież nawet 200 się wlecze
@blinxdxb: to jest oczywiste, że mając 600 koni samochody z ok 200 będą wydawały ci się taczkami.
Przez normalną jazdę rozumiem jazdę według ograniczeń +10 km/h (tak jeżdżę w mieście, serio). Nie będę hipokrytą, na autostradzie i drogach szybkiego ruchu jest to +20 km/h. Nigdy nie miałem problemu z wyprzedzaniem, nie ścigam się spod świateł a na drodze gdy spotkam jakiegoś furiata to po prostu mu odpuszczam.

Zrobiłem szkolenia z jazdy