Wpis z mikrobloga

Wyjaśnijcie mi coś: dlaczego uparcie twierdzicie, że zakaz aborcji (nie licząc gwałtu/zagrożenia życia matki) to postulat anty-wolnościowy? Czyli co, zakaz zabijania 5, 8, czy 12-letnich dzieci, też uznacie za postulat anty-wolnościowy? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mamy się wszyscy nawzajem zabijać bez konsekwencji, to jest ta wasza wolność? A sprzeciwianie się zabijaniu to anty-wolność? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Myślałem, że "wolność mojej pięści kończy się na wolności twojego nosa"... jak widać dla lewaków takie pojęcie nie istnieje i krzywdzenie innych osób to również wolność - a sprzeciwianie się temu krzywdzeniu to anty-wolność xD

#konfederacja #4konserwy #neuropa
  • 174
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak poza tym to największym #!$%@?ństwem jest zmuszanie kobiet do rodzeni dzieci które urodzą się zdeformowane i umrą chwile po porodzie.


@ryyj: Tego chyba nikt nie proponuje.
Problem prawdopodobnie polega na tym, że lewica straszy ludzi, że ktoś coś takiego proponuje. Podobnie jak Biedroń z ekipą kłamał że ustawa obywatelska zakazująca zachęcania do seksu przez małoletnich jest zakazem edukacji i jako wisienka że to nie projekt obywatelski tylko PiSu.

Tak
  • Odpowiedz
I te wszystkie komentarze uparcie twierdzące, że dziecko to tylko "zlepek komórek", to już jakaś totalna masakra xD
Każdy z nas jest zlepkiem komórek. Ponawiam pytanie: Dlaczego więc zakaz aborcji (nie licząc gwałtu/zagrożenia życia matki lub dziecka) to dla was postulat anty-wolnościowy?

Od kiedy to morderstwo jest wolnością? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Wyjaśnijcie mi, dlaczego uparcie twierdzicie, że zakaz utłuczenia komara to postulat anty-wolnościowy? Czyli co, zakaz ubicia żubra w Puszczy Białowieskiej też uznacie za postulat anty-wolnościowy?


@Dutch: Co ma piernik do wiatraka? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Komar nas atakuje, więc zabijamy go w samoobronie. Jeśli żubr kogoś zaatakuje, też będziemy mogli go w samoobronie zabić (a przynajmniej tak powinno być). Co to ma do dziecka, nie licząc
  • Odpowiedz
Dlaczego chcesz zmusić kobiety do rodzenia takich dzieci?


@bartdziur: A czy powiedziałem że chce je zmusić do rodzenia takich dzieci? Napisałem, że za pewnymi wyjątkami, takimi jak gwałt czy zagrożenie życia dziecka lub matki.
  • Odpowiedz
@MackaCthulhu:

Z resztą jeśli uderzasz w państwową służbę zdrowia to większość społeczeństwa jest przeciw aborcji, więc demokratycznie żaden lekarz z pieniędzy podatników nie powinien jej przeprowadzać xd

Większość społeczeństwa może być przeciw szczepionkom, to nie znaczy że lekarz ma prawo odmówić szczepienia, które jest zaklasyfikowane do oferowanych w ramach ubezpieczenia zabiegów, nawet jeśli mu się tak uwidzi w ramach "klauzuli sumienia" i wiary/ideologii, która np. zabrania mu wbijania igieł w
  • Odpowiedz
Zakaz aborcji natomiast odbiera kobiecie prawo do decydowania o swoim ciele - dlatego zakaz aborcji jest anty-wolnościowy


@rzep: Ale ona nie tylko decyduje o swoim ciele, lecz o ciele osoby trzeciej. Tak więc ponawiam pytanie: Dlaczego jest to postulat anty-wolnościowy? Czy wolnośc twojej pięści nie kończy się na wolności innego nosa?
  • Odpowiedz
@Prylik:

Co ma piernik do wiatraka? ( ͡º ͜ʖ͡º)

To ma, że popełniasz błąd poznawczy polegający na nieuprawnionym porównywaniu apples and oranges, rzeczy nieporównywalnych. Płód, a tym bardziej kilka(-naście) komórek to nie "dziecko". Czy to "życie" - to temat na długą i trudną dyskusję na polu filozoficznym przy dużej butelce śliwowicy łąckiej. Ale przecież antyaborcjoniści, z których większość nie odróżnia PIT od CIT nie
  • Odpowiedz
@Dutch: Nie wiem czy możesz, zapytaj się ustawodawcy. Ja jednak nie pytam o prawo.
Moje pytanie brzmi: Dlaczego zakazywanie aborcji (nie licząc gwałtu/zagrożenia życia matki lub dziecka) uznajecie za postulat anty-wolnościowy? Od kiedy to sprzeciwianie się zabijaniu ludzi jest postulatem anty-wolnościowym?
  • Odpowiedz
świetny symetryzm z tym, że usunięcie ciąży (do 12tc) to to samo co morderstwo dziecka w wieku 12lat


@Fforrespectmidgets: świetny symetryzm z tym jakobym napisał iż usunięcie ciąży (do 12tc) to to samo co morderstwo dziecka w wieku 12lat
  • Odpowiedz